Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:
   rikiuoti: brangausios | pigiausios prekės: vyrams | moterims

Converse 1970 “Souvenir Jacket” - žvilgsnis iš arčiau

2015-11-30
Converse 1970 “Souvenir Jacket” - žvilgsnis iš arčiau

Converse suskubo atgaivinti 1970 metų modelį ir sukurti istorinę "Souvenir Jack" kolekciją, kuri įkvėpta Japoniškųjų "Sukajyan", tai švarkai, kuriuos dėvėjo kariai, Antrojo pasaulinio karo metu. Tokios unikalios koncepcijos bateliai pasižymi elastinga ožkos oda, ant kurios preciziškai išsiuvinėti grafiniai ornamentai. "Souvenir Jack" kolekciją sudaro dvi Converse batelių poros, išsiuvinėtos skirtingai, tačiau išlaikant vienodą stilistiką. Viena pora išsiuvinėta pritūpusiu, pulti pasiruošusiu tigru, tuo tarpu kita versija perteikia kaukolės bei gyvatės derinį. Converse 1970 “Souvenir Jacket” jau pasiekiemi parduotuvių lentynose, o rekomenduojama batelių kaina maždaug 150 dolerių. 


Plačiau

Nike "Aloha" pakuotė jau greitai sugrįžta į parduotuvių lentynas

2015-06-08
Nike "Aloha" pakuotė jau greitai sugrįžta į parduotuvių lentynas

Kaip žinia, Nike Air technologija sukėlė tikrą revoliuciją visoje bėgimo batelių istorijoje ir dauguma kompanijų pradėjo naudoti oro pripildytą pagalvę bėgimui skirtos avalynės pade. Pirmą kartą Air technologija, papildoma amortizacija be didelio svorio, pasirodė 1978 metais, Havajų maratone. Buvo sukurtos 230 Nike Air Tailwind batelių poros, pakeitusios amžiams maratoninkų požiūrį, pagal ką išsirinkti tinkamus bėgimo batelius. Po šešių metų, Nike pristatė kolekciją, skirtą tam pačiam maratonui, Havajietiško printo pagrindu, kuri buvo pavadinta "Aloha". Į kolekciją įėjo trys batelių modeliai, skirti moterims. Praėjus dar 31 metams, Nike šią kolekciją sugrąžino mūsų džiaugsmui! Jau šiais metais antra "Aloha" pakuotės dalis, ryškios raudonos spalvos pagrindu, į parduotuvių lentynas sugrįžtą birželio 18 d. Naująją "Aloha" pakuotę sudarys Air Pegasus, Roshe One, Air Huarache bei Air Max 1, tiesa pastarųjų nuotraukos nėra paviešintos. Su nekantrumu laukiame šios, energija trykštančios kolekcijos parduotuvių lentynose.


Plačiau

Takashi Murakami x Vans projektas pagal Larry Luk

2015-06-05
Takashi Murakami x Vans projektas pagal Larry Luk

Žinia apie Takashi Murakami darbą kartu su Vans yra kažkas įspūdingo! Tai neprilygsta žiniai apie paprastą naują bendradarbiavimo kontraktą ar dviejų kompanijų susijungimą - tai reiškia daug daugiau! Tai vienas iš įtakingiausių ir labiausiai įkvepiančių menininkų, palikęs nesenstantį paveldą bei besitęsiančią istoriją. 2002 metais Murakami bendradarbiavo su kita kompanija, sėkmnigai plėtojančia pardavimus ir konkuruojančia rinkoje - Louis Vuitton. Murakami ir Vans sąjungos pliusas ne vien stulbinantis kūrybos procesas, tačiau džiugu tai, kad kainos nebus keliančios galvos skausmo ir bus ženkliai prieinamesnės. Kol kas prototipų, išduodančių apie naują kolekciją nėra, tačiau aptikome vieno grafikos dizainerio iš Atlantos, Larry Luk, įsivaizduojamą Murakami x Vans projektą. Svarbu paminėti, jog nei Larry Luk, nei jokiuose internetiniuose šaltiniuose dar nebuvo skelbiama tikrų aptariamojo projekto idėjų, bet iš smalsumo žvilgtelkime ko tikimąsi iš šio naujo kontrakto. 


Plačiau

Air Jordan 1 "Chicago" keturios kartos - žvilgsnis iš arčiau

2015-05-29
Air Jordan 1 "Chicago" keturios kartos - žvilgsnis iš arčiau

Jau visiškai arti savaitgalis kai ilgai lauktas modelis iš Jordan kompanijos pasirodys parduotuvių lentynose, tai jau ketvirtoji Air Jordan 1 Retro High OG "Chicago" karta užkariaus laisvalaikio batelių rinką. Vietoj turtingos batelių istorijos, kaip modelis įgijo stulbinantį populiarumą sneakers industrijoje, daugiau dėmesio atkreipkime palyginimui kaip bateliai atrodo vieni prieš kitus. Po 1985 metų debiuto, pirmąjį Chicago 1 retro - Nike išleido 1994 metais. 2013 metų leidimo Air Jordan 1 "Chicago" sugrįžo su šiek tiek patobulinti: ant batelių liežuvėlio bei kulno pridėtas papildomas Jumpman logo. Šių metų Air Jordan 1 Retro High batelių pora demonstruoja atsidavimą tradicijoms, na o žemiau pateiktose nuotraukose galite pamatyti Air Jordan 1 Retro High OG "Chicago" modelio evoliuciją!  


Plačiau