Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Wu-Tang Clan - tai grupė skandalingų reperių, kurie sėkmingai muzikuoja ir atskirai. Pirmasis jų darbas pasirodė dar 1993-aisiais - tai buvo albumas „Enter The Wu-Tang (36 Chambers)“. Deja, po to sekė ilga, net 4 metų, pertrauka grupės veikloje. 1997-ųjų birželį Wu-Tang Clan išleido albumą „Wu-Tang Forever“. Šis diskas savaitę išbuvo pirmas Billboard, dvi savaites Billboard R&B ir savaitę Didžiosios Britanijos albumų topuose. Rugpjūtį įvyko gan nemalonus incidentas grupės istorijoje: keturi grupės nariai (Raekwon, GZA, Inspectah Deck, Method Man) buvo tardomi policijos dėl to, kad koncertinio turo kartu su Rage Against The Machine metu sumušė savo įrašų kompanijos tarnautoją. Po šio įvykio Wu-Tang Clan staiga išvyko ir nutraukė koncertavimą be jokio oficialaus paaiškinimo. Lapkritį kitas grupės narys Russellas Jonesas „Ol Dirty Bastard“ buvo suimtas dėl alimentų nemokėjimo trims savo vaikams. Jam buvo liepsta sumokėti 700 dolerių per savaitę dvejus metus.

Daugiau

Gruodį į teisėsaugos akiratį pakliuvo Ghostface Killah, kuris buvo areštuotas už neteisėtą ginklo laikymą Harlemo rajone. Reperis su savimi turėjo Magnum tipo šautuvą bei jam skirtus šovinius. 1998-ųjų sausį Wu-Tang Clan buvo nominuoti Amerikos Muzikiniuose Apdovanojimuose kaip „populiariausia repo hip-hop grupė“.Vasarį grupės narys Ol Dirty Bastard pasirodė ir iš gerosios pusės - jis buvo vienas iš žmonių, padėjusių iš po degančio automobilio ištraukti keturmetį vaiką. Avarija įvyko Brukline, šalia įrašų studijos, kurioje dirbo reperis. Jis kartu su keliais kitais žmonėmis padėjo pakelti automobilį ir ištraukti susižeidusį berniuką, kuris tuoj pat buvo nuvežtas į ligoninę.Taip pat tą mėnesį jis nustebino milijonus žmonių stebėjusių Grammy apdovanojimus, kuriuose Wu-Tang Clan buvo nominuota už geriausią metų repo albumą („Wu-Tang Forever“). Ol Dirty Bastard išėjo į sceną, pertraukė apdovanojimų vedėją Shwaną Colviną atimdamas iš jo mikrofoną ir pats pratęsė kalbą skųsdamasis, kad šiai ceremonijai nusipirko naują kostiumą, o apdovanojimo negavo. Ištrauka iš jo kalbos - „Puffy (Puff Daddy) yra geras, bet Wu-Tang yra geriausi“.

Birželį tas pats Russellas Jonesas „Ol Dirty Bastard“ buvo pašautas į nugarą apiplėšimo Niu Jorke metu. Jis pats save išsirašė ir paliko ligoninę po aštuonių valandų, nes šautinės žaizdos buvo „paviršutiniškos“. Už apiplėšimą Ol Dirty Bastard buvo patrauktas atsakomybės - jis pavogė sportinius batelius vertus 50-ies dolerių. Liepą už tai, kad dėl šio kaltinimo neatvyko į Virdžinijos teismą, reperiui įsigaliojo areštas. Tą patį mėnesį jis pakilo į JAV Top 40-uką, padėjęs Pras Michel ir Mya įrašyti dainą „Ghetto Supastar (That Is What You Are)“, skirtą filmo „Bullworth“ garso takeliui. Rugpjūtį ši daina pasiekė net Top 10-uką. Rugsėjį už šią dainą reperis buvo nominuotas net dviem MTV apdovanojimams - geriausią repo vaizdo klipą ir geriausią vaizdo klipą kino filmui.

Vis dėlto, laimėjimai nepadėjo Ol Dirty Bastard susivaldyti ir jau tą patį mėnesį jis vėl susidūrė su teisėsauga - buvo areštuotas už tai, kad ginklu grasino susidoroti su jį už girtavimą iš naktinio klubo bandžiusiais išvesti apsaugininkais. Reperį sulaikė Vakarų Holivudo klube „House Of Blues“, bet jau kitą dieną jis buvo paleistas. Spalį visa Wu-Tang Clan „gauja“ buvo paduota į teismą vienos moters, pareiškusios, kad 1997-ųjų liepą reperiai ją laikė prievarta ir tyčiojosi bei mušė ją. Tą patį mėnesį grupės narys Moethod Man buvo areštuotas Memfyje už tai, kad trukdė eismui, pasirašinėdamas autografus prie savo viešbučio bei priešinosi jį sulaikiusiems pareigūnams. Lapkritį vėl sulaikytas buvo Ol Dirty Bastard - šįkart bandydamas patekti į pastatą, kur dirbo jo buvusi mergina. Reperis grasino ją nužudyti. Gruodį šio reperio pastangos kelti grėsmę visuomenei buvo deramai įvertintos - MTV pripažino jį didžiausiu „naujienų kūrėju“ - per 1998-uosius jis daugiau pasižymėjo susidūrimais su policija nei savo kūriniais. 1999-aisiais Ol Dirty Bastard nesėkmės tęsėsi - sausį jis buvo sulaikytas už pasikėsinimą nužudyti susišaudymo su policiją metu. Tai įvyko Niu Jorke, kai teisėsaugos pareigūnai sustabdė jį už nedrausmingą vairavimą.

Skandalingasis reperis praleido kalėjime kelias dienas per kurias buvo apklausinėjamas - policija įvykio vietoje rado du ginklus ir aiškinosi, kuris iš jų priklausė Ol Dirty Bastard. Vasarį aukščiausiasis teismas nusprendė, kad jis nekaltas, tačiau policija toliau tyrė kaip jis ir kiti grupės nariai susiję su neteisėtais ginklais. Rugpjūtį, Ol Dirty Bastard įsirašė į narkotikų reabilitacijos cenrtą, nes eilinį kartą neatvyko į teismą.

Lapkritį jam buvo paskirti vieneri metai gydymosi nuo narkotikų šiame centre bei trijų metų reabilitacijos periodas. 2000-ųjų liepą, prieš koncertinį turą, grupė pakeitė sudėtį - joje nebebuvo liūdnai pagarsėjusio Ol Dirty Bastard. Priežastis - jo gydymasis narkomanijos centre. Spalį jis pabėgo ir buvo ieškomas dėl vengimo gydytis šiame centre Kalifornijoje. Lapkritį Wu-Tang Clan išleido antrą savo albumą „The W“, kuriame buvo ir singlas „Protect Ya Neck (The Jump Off)“. Tuo tarpu Ol Dirty Bastard šį mėnesį buvo surastas ir areštuotas dėl pabėgimo. Gruodį albumas „The W“ pakilo į pirmą Billboard albumų topo vietą ir tapo platininiu. 2001-ųjų liepą Ol Dirty Bastard buvo nuteistas 4 metams kalėjimo už narkotikų vartojimą ir platinimą, kiek vėliau - dar dviem metams už nelegalių ginklų laikymą. Reperis buvo nuteistas lygtinai, todėl liko laisvėje. Metų pabaigoje, gruodį, Wu-Tang Clan išleido trečią albumą „Iron Flag“. 2002-ųjų sausį šis diskas jau buvo auksinis. Kovą pasirodė skandalingojo Ol Dirty Bastard albumas „The Trials & Tribulations Of Russell Jones“.

2010 metais garsus gatvės stiliaus aprangos brendas Rocksmith NYC pristatė išskirtinę Wu-Tang aprangos kolekciją. Ji viršijo visus lūkesčius, tad Rocksmith NYC nieko nelaukė ir paskelbė apie atskirą savo dukterinę Wu-Tang Brand aprangos liniją. Su kiekviena kolekcija šios gerbėjų atsiranda vis daugiau dėl paprastos priežasties - tiek rūbams Wu-Tang perteikia filosofiją, kuri skleidžiama ir jų muzikoje.

Nesukurta nei viena preke create Sukurti nauja preke

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo