Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Jei domitės, iš kur atsirado viena ar kita vadinamo streetwear stiliaus aprangos gamintoja, didelė tikimybė, jog pataikysite į JAV ar Japoniją. Tačiau, stilingi europiečiai išdidžiai primins ir pasaulinį pripažinimą sulaukusios WeSC - street-wear kūrėjų iš Švedijos vardą. WesC ar šiek ilgiau : "We are the Superlative Conspiracy" gimė 1999 metais Švedijoje, Stokholme. Iš pradžių ši brendas pradėjo savo veiklą remdamas Švedijos underground muzikos atstovus, riedlentinkus pirmaisiais savo drabužiais. Tai jie darė nenaudodami jokios kitos marketingo rūšies. Žymiausi pirmieji WeSC "pagalbininkai" buvo Švedijos hip-hop atlikėjai Looptroop ir Timbuktu. Tai padėjo kompanijai įgyti underground, "alternatyvios" aprangos įvaizdį, kuris kaip pasirodė tapo labai populiarus tarp jaunųjų švedų. Nors juos žavėjo netipinio kūrėjo idėja, vis tik WeSC proveržį lėmė išties originalus ir "šviežias" drabužių stilius tiek vyrams, tiek moterims.

Daugiau

Tiesa, įdomu paminėti, jog vėliau, kai WeSC tapo ne maža, paslaptinga, o žinoma aprangos gamintoja ne tik Švedijoje, bet ir Europoje ir JAV, kai kurie buvę underground muzikos atlikėjai gailisi, jog padėjo iškilti WeSC. Reperis Promeo vienam žurnalui teigė, jog paremti WeSC buvo didelė klaida. Tačiau ir dabar WeSC remia nemažai muzikos pasaulio atstovų, tokių kaip: Jason Lee, Beth Riesgraf, Peter Stormare, Chad Robertson, Jerry Hsu, Millencolin, Mikael Persbrandt, Kim Matulova ar Kaskade.

Ryškiausias "prasimušimas" įvyko 2009 metais, kai Oved Apparel korporacija įgijo teises prekiauti WeSC gaminiais JAV. Už tai WeSC gavo net 16 milijonų dolerių ir 10 procentų nuo visos Oved Apparel pardavimų JAV teritorijoje už WeSC drabužius ir aksesuarus. Tai leido ne tik dar labiau išpopuliarėti, bet ir išsiplėsti ir įsilieti į riedlentininkų, snieglentininkų ir kitokių aktyvių sportų kultūrą arba kaip sako gamintojai prisijungti prie WeActivistsų. O tai yra ir sportininkai, atlikėjai, menininkai, rašytojai, fotografai, kulinarai ir visi kiti, kas remia ir palaiko WeSC

Kokia kompanijos filosofija? WeSC kuria ir tiekia aprangą semdamasi įkvėpimo iš riedlenčių, muzikos, meno, mados kultūrų, visos jos apjungiamos ir pristatomos aktyviem, budriem ir kūrybingiem žmonėm. Anot kūrėjų tai ne brendas kuria rūbus, o gyvenimo būdai, kuriais WeSC žavisi.

Kokie tolimesni aprangos kūrėjų, kurie tiekia savo gaminius daugiau 31 parduotuvėje, kurios išsidėsčiusios po visą pasaulį? Ir toliau ieškoti aktyvių, unikalių bendraminčių iš bet kurio pasaulio kampelio ir, žinoma, toliau juos aprengti išskirtiniais drabužiais.

Nesukurta nei viena preke create Sukurti nauja preke

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo