Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Supra – tai avalynė, kurios logotipą puošia karūna, pavergusi visų "sneaker" kultūros fanų, muzikantų, aktorių, dizainerių, dailininkų, riedlentininkų širdis. Supra vaikinai padarė neįmanomą dalyką – per maksimaliai trumpą laiką niekam nežinomą brendą jie pavertė kultu. Šio brendo istorija – tai vieno žmogaus Angel Cabada biografija. Jis ir buvo KR3W ir Supra įkūrėjas. 1991 metais Angel Cabada įsteigė savo pirmąją kompaniją TSA Clothing. Žinoma, tai buvo riedlentininkams skirtų drabužių brendas – juk Аngel irgi šio sporto atstovas. Šis brendas gyvavo ne taip ir trumpai – 10 metų, tiesa ypatingo pasisekimo nesulaukė. Dabar jį apskritai mažai kas prisimena. Angel palieka kompaniją ir ši po kelių mėnesių užsidaro. 2002 metais Angel steigia naują brendą, skirtą taip pat riedlentininkų rūbams.

Daugiau

Kalbame apie Kr3w Apparel. Kompanija gamina paprastus ir funkcionalius drabužius vaikinams, lakstančiais ant riedlenčių. Cabada jau turi 10 metų vadovavimo panašiai gamybai patirtį ir sugeba rasti aukso vidurį – užima vieną pirmaujančių vietų riedlentininkų aprangos pramonėje.

Angel Cabada nusprendžia nesustoti ties pasiektu, toliau vysto ir plečia brendo ribas. Jo galvoje gimsta napoleoniški planai užkariauti avalynės rinką. Jis taip pat nori gaminti kedus, galinčius idealiai papildyti jo drabužius. Ant riedlentės praleidęs beveik 17 metų, šis žmogus žino, ko reikia tokiems, kaip jis. Cabada nori sukurti batelius, kuriais galima avėti ne tik važinėjantis riedlente, bet ir nueiti į klubą ar miestą.

Angel Cabada investuoja 100.000$ į avalynės rinkos tyrimus ir pirmųjų modelių kūrimą. Modeliu eskizams pasiekus Internetą, dauguma palaikė Cabada išprotėjusiu, juokėsi iš jų dizaino ir galvojo, kad nieko iš to nebus. Bet patarlė sako: „Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis“. 2006 metais Cabada įkuria Supra Footwear brendą, kurį šiandien renkasi kino, muzikos žvaigždės, madų besivaikantis jaunimas ir visi kiti. Beje, Supra, išvertus iš lotynų kalbos, reiškia „virš ir už įprastumo ribų“. Ką gi, pavadinimas save pateisina. Per 4 metus brendas iš beprotiškos idėjos virto kultu.

Gali būti, kad kompanija nebūtų išgarsėjusi, jei ne komanda, kurią sudarė riedlentininkai-žvaigždės: Erik Ellington, Jim Greco, Terry Kennedy, Chad Muska, Tom Penny, Antwuan Dixon ir Ramiro “Furby” Salcedo. Kiekvienas jų turi savo vardinį batelių modelį. Avintys Supra avalynę buvo pastebėtos tokios asmenybės, kaip Jay-Z, Lil Wayne, Bow Wow, Lil Jon, Jeremih, Fall Out Boy grupės nariai ir daug kitų jaunimo dievaičių. Jay-Z ryžosi dar rimtesniam žingsniui – savuosius Supra Vaider jis avėjo per JAV prezidento Barako Obamos inauguraciją.

Supra avalynė – daugiau nei paprasta avalynė. Supra avalynė – gyvenimo būdas.

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo