Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Kartais namų palikimas ir persikėlimas kitur gali atnešti neišmatuojamos naudos. Būtent taip atsitiko garsiam aprangos ir akseasuarų gamintojui Rocksmith. 2002 metai. Tokijas. Rocksmith, tokio pat pavadinimo kaip itin populiaraus gitaros žaidimų gamintojo, istorija prasidėjo vieno stilingiausio Azijos ir viso pasaulio mieste Tokijuje. Ją įkūrė šio miesto DJ grupė The Life Entertainment, kurie dievino ir vis dar gyveno 80-ųjų ir 90-ųjų hip-hop dvasia. Kai Rocksmith pakankamai išgarsėjo tarptautiniu mastu, kompanija nusprendė persikelti už Atlanto, o tiksliau, kitą ne ką mažiau stilingą miestą už Tokiją – Niujorką. Dabar Rocksmith turi daugiau nei 300 parduotuvių vien tik JAV. Sėkmės paslaptis, klausiate? Kūrėjai velniškai gerai sujungė dvi visiškai skirtingas kultūras ir stilius: visad stebinantį, kartais šokiruojantį, originalumu pasižyminti Tokijo bei klasikinį, geidžiamą ir subtiliai suderintą, vadinamą „swag“ suteikiantį Niujorko.

Daugiau

Prabėgus metams, kompanija nepamiršo savo šaknų. Savo aprangoje ir aksesuaruose naudojama plačiai naudojama Japonijos kultūros aprangos elementai, tačiau  kaip patys Rocksmith teigia, dabar jie savo namais laiko Niujorku ir kolekcijas šio miesto įtaka svarbiausia. Kad ir kokiu stiliu būtų kuriamos kolekcijos, kiekviena jos dalis turi turėti „vau, iš kur gavai tai“ faktorių. Ir prie viso to pridėkime, praktiškumą. Taip, Rocksmith visai nesigėdija gamindama rūbūs, kurie tiktų daugelyje situacijų.

Kalbant apie šaknis, žinoma, nepamirštas ir hip-hop. Rocksmith bendradarbiauja su legendine grupe Wu-Tang, dabartinėmis žvaigždėmis Wiz Khalifa. Visai neseniai Rocksmith pristatė naują kolekciją, kuri buvo sukurta su žymiu hip-hop internetine meka 2DopeBoyz.  Su Rocksmih apranga pastebėta ir Lil Wayne, Chris Brown, Waka Flocka, Wale, Mac Miller, T-Pain,  Talib Kweli ir dar daugelis kitų.

Ryšio kompanija neprarado ir su kitomis muzikos rūšimis: roku, elektronine muzika. Rocksmith dabar kuria ne tik aprangą, bet ir aksesuarus, krepšius, rankines. Tačiau dėl tokios gausios paklausos kokybė visai nenukentėjo. Kaip kūrėjai teigia, jog kiekvienai kolekcijai, kiekvienam rūbui skiria tiek pat dėmesio, kiek muzikantai savo albumui. Visa tai gerbėjai, žymūs muzikantai pastebi ir atsidėkoja rengdamiesi stilinga Rocksmith apranga!

Rocksmith Eazy marškinėliai
14.00 28.00
Rocksmith Mesa kardiganas
35.00 69.00

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo