Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Kartais sėkmė aplanko nuo pačių paprasčiausių idėjų. Tą patvirtins ir Rastaclat istorija. Jos įkūrėjas Daniel Kasidi Nyaggah pradėjo kurti savo dizaino apyrankes dar vidurinėje mokykloje. Ne pamokų metu, laisvalaikiu jis dirbdavo Liberty Boardshop parduotuvėje Brea regione, saulėtojoje Kalifornijoje,  kur pardavimų agentai tiesiog ateidavo ir duodavo nemokamų batelių, tam kad populiarintų savo firmas. Vieną naktį, iš nuobodumo Nyaggah iš savo raištelių susipynė kasą, nudegino raištelių galus ir iš jų pasidarė „apyrankę“. Kitą dieną pasigamintą apyrankę jis nešiojo mokykloje, net nesistengdamas jos reklamuoti, ir mažiausiai 10 žmonių paklausė, ar jis galėtų pagaminti tokią pat apyrankę ir jiem. Kas atrodė paprasta saviraiškos forma, tapo Rastaclat judėjimu, kuris pradeda įsibrauti į gatvės stiliaus aplinką. Ką reiškia pats Rastaclat? Teisingų vyrų/moterų drabužiai [Rasta – Righteous One, Clat – Cloth]. Rastaclat filosofija viską išlaikyti paprasta, tačiau stilinga ir naujoviška.

Daugiau

Vietoj to, kad kopijuotų kitų žmonių idėjas ar tendencijas, Rastaclat stengiasi kurti tik tai, kas juos išskirtų iš kitų. Kas įkvepia kurti apyrankes iš batelių raištelių? Žinoma, kad avalynė! Dėl to daug Rastaclat apyrankių sukurtos pagal populiariausius batelių spalvinius sprendimus kaip South Beach, Camo,  klasikiniuose Air Jordan gimęs Elephant raštas ar visad trokštamas garsusis McFly spalvų derinys. Tai dar palyginus jauna gamintoja, todėl su kiekviena kolekcija kūrėjai bando atrasti kažką naują, unikalaus, kas priverstų pamačius apyrankę, stabtelėti. Ir jas devėti gali kaip tik nori, nes pasak kūrėjo, jos išreiškia tavo individualų stilių. Dėl to jos nors yra kokybiškos ir detalios, bet nėra brangios, kad kuo žmogus galėtų įsigyti ne vieną, o kelias patinkančias apyrankes.  Rastaclat – stilingos apyrankės skleidžiančios žmogaus indivualumą.

Nesukurta nei viena preke create Sukurti nauja preke

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo