Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Shaunas Neffas visad buvo didelis aktyvių sportų kaip važiavimų riedlente ar snieglente, banglenčių sporto fanas. Didelis noras iš arčiau pamatyti, susipažinti su šių sporto pasaulių privedė iki Neff - stilingo aprangos gamintojo sportininkams ir jų gerbėjams įkūrimo. Kalifornijoje, 2002 metais įkurtos Neff pirmieji gaminiai buvo marškinėliai su kompanijos logotipu ir pavadinimu. Vėliau jis persikėlė į Jutą, kur norėjo pamėginti įtikinti profesionalius riedlentininkus, sportininkus dėvėti Neff marškinėlius, tačiau jis greitai suprato, jog dėl kontraktų su kitomis didžiosiomis firmomis, sportininkai to negalėjo padaryti. Tada pasišnekėjęs su dar keliais atletais jis suprato, jog tais laikais viena rinka nebuvo užvaldyta - tai kepurių! Todėl jis nubėgo į aplinkines parduotuves, iš jų nusipirko visas beanie rūšies kepures, joms suteikė NEFF užrašą ir tai suveikė! Neff, tapę pirmieji kepurių gamintojai, kurie orientavosi į pačius sportininkus, greitai išpopuliarėjo.

Daugiau

Ryškūs raštai, ryškios spalvos ir piešiniai leido ne tik sudominti daug žmonių, bet ir plėstis. Neilgai trukus Neff pradėjo gaminti ir daugiau aksesuarų, kaip stilingas pirštines, kaukes sportininkams, kurios patiko ir paprastiem žmonėm. Atsirado ir pirmieji bendradarbiavimai: 2009 metais Neff sukūrė visą kolekciją marškinėlių, kepurių su pačia repo legenda Snoop Dogg. Taip pat Neff sudarė kontraktus su žmonėmis su tokiais sportininkais kaip  Torstein Horgmo, Scotty Lago, Chas Guldemond,  Dorien Walker,Terry Kennedy, Nick Trapasso.

Ryšys su sporto išliko iki šios dienos, kompanija rengia ir remia nemažai aktyvių sportų renginių. Žinoma, kurti originalius, iš minios išsiskiriančios ir kokybiškus rūbus ir aksesuarus visam pasauliui išliko pagrindinė Neff užduotis. Tai daryti šiandien, kai konkurentų vis daugiau nėra lengva, tačiau aiški Neff filosofija ir vizija  tai palengvina.

Neff Trio Knit Beanie kepurė
8.00 17.00

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo