Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Niekas nepaneigs, jog Niujorkas yra viena iš vadinamojo gatvės stiliaus (angl. streetwear) sostinių. Šiame didžiuliame mieste susikūrė nemažai garsių, dar tik kylančių aprangos kūrėjų. Ir viename iš Niujorko rajonų – Brukline, gimė vienas originaliausių pastarųjų metų kūrėjų – Mishka. Jų istorija prasidėjo dar 2003 metais. Kompanijos įkūrėjas į Niujorką atvykęs vos prieš pusantrų metų Mikhail Bortnik dirbo tokioje vietoje, kuri greitai užsidarys. Tad Mikhail nusprendė nieko nelaukti ir įgyvendinti koledžo svajonę – kurti savo dizaino marškinėlius. Tuo pat metu jis sutiko Gregą Rivera ir iškart jam papasakojo apie savo įdėją. Gregas nedvejodamas sutiko. Abu nusprendė sujungti du populiarius dalykus – gatvės stilių su sci-fi, kadangi abu vaikinai buvo didžiuliaikomiksų ir sci-fi filmų gerbėjai. Taip iš niekur atsirado Mishka su pašėlusiu dizaino marškinėliais, kurie taip greit išpopuliarėjo, jog Miskha teko gaminti ne tik marškinėlius, bet ir visą kitą likusią aprangos dalį: švarkelius, kelnes, kepures ir t.t.

Daugiau

Viena iš priežasčių dėl ko Miskha tapo tokia sensacija – drąsa. Net pati Mishka teigia, jog jų rinka hipsteriai, keistuoliai ar visiški pamišėliai. Kūrėjai nevengė kurti iš pradžių marškinėlių, o vėliau ir kitų rūbų su radikaliais, kartais prieštaringais piešiniais: robotai iš komiksų,vienaragės kaukolės, iliustracijos pašiepančios Depeche Mode, garsioji „akis“. Tokiomis netradicinėmis iliustracijomis papuošti rūbai buvo iškart pamilti gerbėjų. Įkvėpimo kūrėjai semiasi ne tik iš JAV kultūros, bet iš viso pasaulio vietų, paslaptingiausių jų kampelių.

Tačiau kompanijai augant ji tapo daugiau nei aprangos kūrėja. Dabar Mishka bendradarbiauja su tokiomis underground muzikos atstovais kaip Das Racist, Main Attrakionz, Le1f, Kitty Pryde ir daug kitų. Jie netgi įkūrė savo muzikos blog‘ą, kuris sėkmingai gyvuoja iki šiol ir padeda ir garsiems ir dar tik muzikos pasaulyje debiutuojančiams atlikėjams. Mishka – viena iš tų nebijančių rizikuoti aprangos kūrėjų, kurių neeilinės pastangos ir pašėlusios idėjos sulaukia įvertinimo visame pasaulyje.

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo