Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Visiems žmonėms gyvenime tenka susidurti su mažesniais ar didesniais sunkumais, iššūkiais. Žmogus, apie kurį dabar supažindinsime su jais susidūrė nuo pat vaikystės. Iš Birmingamo kilęs Jay Read jau mokykloje patirdavo sunkumų - dėl savo chuliganiško elgesio jo nemėgdavo nei vaikai, jų tėvai. Vėliau buvo atskirtas nuo mamos ir išsiųstas gyventi pas tėvą, augant atsirado ir priklausomybė narkotikams. Išsivadavus iš narkotikų, atsirado kita priklausomybė, kuri išliko iki šiol - tatuiruotės. Atrodo blogasis gyvenimo etapas turėjo baigtis, tačiau dėl nemalonaus incidento Jay teko sėsti už grotų. Psichiatrai Jay nustatė retą disociatyvios tapatybės sutrikimą. Jau atliekant bausmę įvairios institucijos pradėjo Jay gydymą. Po kurio laiko, kai Jay jau buvo paleistas, paaiškėjo, jog jo verslo partneris už susišaudymą 12 metų neteko laisvės. Tada Jay suprato, jog laikas pasikeitimui. Ir Jay pomėgis kurti ir projektuoti savo drabužius virto verslu.Taip 2009 metais atsirado Jilted Royalty. 

Daugiau

Paskatinimą prekiauti savo sukurta apranga ir aksesuarais suteikė ne kas kitas, o vienas iš Jay tatuiruočių meistrų. Tačiau pats Jay tvirtai teigia, jog Jilted Royalty kokybė kur kas svarbiau nei kiekybė. Tai lyg šeimos verslas (beje, taip rašoma ir ant produktų). Tuo buvo galima įsitikinti ir pirmos kolekcijos metu: debiutinę kolekciją sudarytą iš marškinėlių ir džemperių buvo išleista tik 50 vienetų. Ir kai jie visi buvo kaip mat išpirkti, atsirado prašymai pakartotinai išleisti kolekciją, tačiau įkūrėjas jau buvo apsisprendęs. Iki šiol kiekvieno Jilted Royalty gaminio dizainą sukūrė pats J.Read. Ir jei jis neįsivaizduoja savęs vilkint naujai sukurtą gaminį, reiškia jis prekyboje nepasirodys. Jis teigia, jog įkvėpimo semiasi iš įvairių savo gyvenimo etapų – pakilimų, nuopuolių, praeities, dabarties, iš visko, kas užgrūdino Jay gyvenime, aplinkoje. Ir nors Jay seka kitus streetwear stiliaus kūrėjus, gerbia juos, tačiau niekad nebando atkartoti jų, taikytis prie dabartinių mados tendencijų.

Autentiškas ir unikalus stilius iš kart buvo pastebėtas ne tik gerbėjų. 2012 m. Jilted Royalty potencialą pastebėjo ir bendradarbiavimą su jais pradėjo gerai žinomas tamsusis „streetwear“ aprangos kūrėjas Black Scale. Ateityje tokių bendradarbiavimų atsiras dar daugiau, kadangi Jilted Royalty jau pradėjo plėstis ne tik gimtojoje Anglijoje, Europoje, bet ir JAV, Kanadoje. Jay teigia, jog dėl to dar daugiau laiko praleidžia savo ofise ne tik kurdamas naujus dizainus, bet mokydamasis kitas drabužių gamybos paslaptis. Ir visa tai, jog klientai būtų dar labiau patenkinti Jilted Royalty gaminiais. Jilted Royalty – tikro, nepagražinto gyvenimo įkvėpto stiliaus apranga ir aksesuarai, kurių kokybe abejoti neverta.

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo