Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Jason Markk buvo paprastas avalynės gerbėjas, kaip daugelis iš mūsų: jis norėjo, jog jie bateliai išliktų kaip nauji ar bent jau dailūs kuo ilgiau. Tad vieną dieną jis pradėjo ieškoti valymo priemonių savo bateliams. Paieškos parduotuvėse, draugų patarimai ir daug pastangų parduotuvėse ir nieko. Jasonas nerado nė vienos specialiai tokiems bateliams kaip Nike ar Jordan (ar grubiau tariant "kedams") sukurtos valymo priemonės. Ir viskas tapo aišku - jis sukūrė premium batelių valymo gamintoją Jason Markk. Būdamas batelių kolekcionierius Jasonas žinojo, ko trūko ir ko nori tokie pat avalynės fanai. Tačiau tai nebuvo lengva. Jasonas susitiko daug chemijos pramonės specialistų, bet  visi taip ir nesuprato, ko būtent norėjo Jasonas. Kol galiausiai po ilgų kalbų, vienas chemikas suprato Jasono idėją ir reikalavimus. Ir jų buvo nemažai.

Daugiau

Visų pirma, tai Jason Markk priemonės turi būti saugios. Saugumas - prioritetas numeris vienas. Todėl Jason Markk produktuose nėra jokių chemikalų, būdingų įvairiom valymo priemonėm. Specialiai išgautos formulės dėka, Jason Markk yra saugus visom spalvom ir visom medžiagom (oda, zomšas, nailonas) ir be galo efektyvus. Daug avalynės svetainių išbandę ir atlikę testus vienareikšmiškai pripažino - Jason Markk valymo priemonės geriausias rinkoje. Tą įrodo ne tik pardavimai ir klientų įvertinimai, bet ir tai, jog Jason Markk jau spėjo bendradarbiauti su tokiais garsiais brendais kaip Undefeated, Puma, Recon, Titan.

Kai kurie jau įkalbinėja netgi Jasoną kurti patiem avalynę, tačiau jis pripažįsta, jog tam reikėtų daug papildomo darbo ir pastangų. Tad šiuo metu visas dėmesys sutelktas ties valymo priemonėm, jų gerinimu ir naujų produktu kūrimu.

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo