Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

HUF įkūrėjas Keith Hufnagel užaugo 9-jame dešimtmetyje ne pačius geriausius laikus tuo metu išgyvenančiame Niujorke. Tais laikais važinėjimasis riedlente mieste paprasčiausiai nebuvo priimtinas kaip pankrokas ar hip-hop‘as.  Tai buvo subkultūra, kuri buvo nepripažinta didžiosios daugumos.  Tačiau būtent ši subkultūra suformavo Keith‘o požiūrį į gyvenimą.1992 metais jis persikraustė į San Franciską vedamas savo aistros – važinėjimosi riedlente. 

Daugiau

 Neilgai trukus jis tapo šios srities profesionalu, o tai kartu reiškė tuo metu retą galimybę keliauti po pasaulį ir iš dar arčiau pažinti riedlentininkų kultūrą. Pasidaryk pats“ gyvenimo požiūris, kuris atėjo kartu su augant riedlentininkų aplinkoje, leido pamatyti galimybę atsidėkoti bendruomenei, kuri tiek daug davė Keith‘o gyvenimui.  Tad 2002 metais Keithas atidarė mažą parduotuvę San Franciske, Tenderloin rajone. Šios parduotuvės tikslas – po vienu stogu surinkti geriausius ir labiausiai gerbiamus riedlenčių, jos reikmenų gamintojus, gatvės stilaus (ang. „streetwear“) aprangos ir avalynės kūrėjus.

Parduotuvę jis pavadino HUF ir labai greitai didžiuliame San Francisko Bay regione ji tapo žinoma kaip išskirtinė, retų, sunkiai gaunamų prekių tiekėja. Jos neįtikėtinai greitai augęs populiarumas paskatino Keith Hufnagel sukurti savo prekių liniją HUF, kuri įkūnytų ir sujungtų riedlentininkų, gatvės stiliaus ir „sneakersų“ kultūras. Nuo įkūrimo pradžios HUF subrendo ir tapo nepriklausomu premium kokybės aprangos, avalynės ir riedlentininkams skirtų prekių gamintoju.

Nors metams  bėgant HUF smarkiai išsiplėtė jos įkūrėjo esminiai įsitikinimai, kurie lėmė HUF atsiradimą nepasikeitė.  Jis vis dar laiko važinėjimąsi riedlente daugiau nei dar vienu hobiu ir daug daugiau nei dar vienu sportu. Keithas tai laiko gyvenimo būdu. Gyvenimo būdu, kuris sujungia daugybę skirtingų kontrkultūrų: nuo menininkų iki muzikantų, iki fotografų, iki bet kurių kūrybingų individų. Gyvenimo būdas, kuris peržengia rasės, socialines struktūras, atskleidžia žmogų pasaulyje be išankstinio nusistatymo ar apribojimų. Šie idealai, savęs reiškimasis, laisvas ir nepriklausomas mąstymas bandoma išreikšti HUF produkcijoje.

HUF įkvėpimo semiasi iš klasikinio JAV meistriškumo, laikui atsparaus dizaino, vertina nepriekaištingas ir funkcionalias modernias detales. Visa tai, jog būtų sukurtos kokybiškos prekės, į kurias integruota tiek praeitis, tiek dabartis norint atskleisti ateitį.  HUF naudoja tokias medžiagas ir konstrukciją, jog gaminiai būtų ilgaamžiai ir atlaikytų didžiulius krūvius važinėjant riedlente. Pasitelkiant įvairius logotipus ir šūkius, HUF siūlo brandų ir rafinuotą dizainą, kuris tuo pačiu metu primena riedlentinkams ir kuriantiems žmonėms pažįstamą jausmą – nerūpestingumą.  

Riedlentininkams nuo riedlentininkų. HUF atspindi rafinuotesnę ir į priekį galvojančią skateboarding‘o kompaniją, kuri populiarumą ir pagarbą užsitarnavo išlikdama artima sau, darydama tai, kam buvo sukurta pačioj pradžioj.  Nepasitenkinkit status quo. Išeikit ir susikurkit savo ateitį – padarykite tai patys, padaryti tai stilingai. 

HUF Choice
35.00 72.00
HUF Choice
35.00 72.00
HUF Galaxy
35.00 72.00
HUF Galaxy
35.00 72.00
HUF Southern
35.00 72.00
HUF Galaxy
35.00 72.00
HUF Noble
37.00 75.00
HUF Hupper
40.00 78.00
HUF Mercer
40.00 78.00
HUF Pepper Pro
40.00 78.00
HUF Ramondetta Pro
40.00 78.00
HUF Pepper Pro
40.00 78.00

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo