Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Medis ir iš jo pagaminti dirbiniai nuo neatmenamų laikų iki pat šiol yra ypač vertinami. Galbūt tai lemia medžio unikalumas. Faktas, jog sukurti du identiškus gaminio iš medžio yra be galo sunku, o kartais ir neįmanoma. Sujungiame šį unikalumą su originaliomis žmonių idėjomis ir gauname ne ką kitą, o GoodWood NYC – aksesuarų iš medžio gamintoją. Šio brendo istorija prasidėjo, kuomet  jauna mergina iš Niujorko Kerri OConnell  2007 pagamino pirmuosius medinius žiedus, kurie priminė senųjų laikų hip-hopo juvelyrinius dirbinius. Gautų žiedų išskirtinumas, sužavėti draugai ir pažįstami parodė aiškius ženklus susikurti dabar žinomam GoodWood NYC prekiniam ženklui. Pasaulinis populiarumas atėjo vos po poros metų, kai kompaniją pasiūlė grandinę su Jėzaus Kristaus atvaizdu. Kanye West, Kid Cudi, Lebron James tik keli žinomi vardai, kurie įsigijo būtent tokią grandinėlę.

Daugiau

Netrukus pasipylė užsakymai iš kitų žvaigždžių sukurti specialius aksesuarus jiems. Tad įvyko produktų gamos platėjimas ir dabar GoodWood NYC kuria pakabukus, auskarus, apyrankes ir t.t. Netgi galima kreiptis dėl jūsų vienetinio gaminio iš medžio. Kas nepasikeitė per visą šį laiką? Visų pirma tai vieta: viskas tebėra gamina Niujorke, Brukline. Kitas dalykas – gaminių originalumas. Su kiekviena kolekcija pristatomi nematyti, akį traukiantys darbai.

Įkvėpimo pati įkūrėja/savininkė teigia semiasi iš ją supančios kultūros, nesvarbu ar tai būtų muzika ar mada. Aukšta kokybė ir dėmesys smulkiom detalėm neleidžia abejoti gaminių verte. Taip pat nebijoma eksperimentuoti su egzotiškais medžiais, kas leidžia sukurti dar įvairesnį prekių asortimentą. Dėl to su GoodWood NYC jau bendradarbiavo tokios globalios kompanijos kaip adidas, Heineken, The Source, DC shoes, High Times ir dar daug kitų. Viena aišku – GoodWood nesiruošia sustoti ir nuvilti savo klientų ir gerbėjų.

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo