Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Laikrodis gali būti nepakeičiamas aksesuaras įvaizdžiui sukurti. Flud tai stilingas ir madingas sprendimas – Flud Watches pristato neįprastus laikrodžių modelius. FLuD 2007-aisiais įsteigė keletas gerų vaikinų, mylinčių moteris, dievinančių gerą maistą, madą ir verslą. Flud devizas – sugrąžinti laikrodžiams jų ankstesnį populiarumą ir paversti juos būtinu baigiamuoju akcentu. Mūsų tikslas – sukurti naują, unikalų laikrodį, tinkantį kasdienai ir gatvės madai, nepretenzingą ir neužmušantį savo kaina. Naujas stilius, gera kaina, paprastumas. Flud Watches koncepcija atsirado 2007-aisiais, kai DJ Doug Cohen su keletu kitų vaikinų, degančių aistra gatvės madai, pamėgino sukurti laikrodį, nepanašų į kitus. Kompanija savo gamybą pradėjo Cohen tėvų rūsyje. Dabar – tai žinomas laikrodžių brendas, mėgstamas viso pasaulio mados žinovų.

Daugiau

Flud Watches pavadinimą pasiūlė Cohen tėvas. Flud anglų kalba reiškia potvynį – sumanymas buvo užtvindyti rinką savo laikrodžiais. Cohen ir Name pasirinko u – tai turėjo suteikti pavadinimui šmaikštumo.

Laikrodžių gamybos kompaniją Cohen norėjo sukurti dėl daugelio priežasčių. Viena jų – ši rinka jam pasirodė nyki. Bet pagrindinė priežastis – Cohen norėjo įžengti į laikrodžių rinką tam, kad suteiktų laikrodžiams dizainą ir prikeltų šį aksesuarą naujam gyvenimui.

Flud Watches kuria naujus, unikalius ir prieinamus laikrodžius mėgstantiems nerūpestingą stilių bei gatvės madą. Kitaip tariant, Flud Watches pristato rinkai naują paprastą stilių už puikią kainą. Įkvėpimo savo projektams Cohen randa savo gyvenime. Daugelis jo sukurtų laikrodžių buvo įkvėpti jo, kaip DJ, veiklos.

Flud kolekcijoje gausu jau kultiniais tapusių laikrodžių modelių. Vienas iš populerių gaminių – The Turntable laikrodis, savo išvaizda primenantis vinilinių plokštelių grotuvą. Kiti projektai – the Digi, the Plane, the Crunchtime, ir the Kharupt, kuriuos Cohen laiko mielu nesusipratimu.

Flud Watches ne tik gamina unikalius laikrodžius – kompanija taip pat yra rapo ir hip-hopo grupių rėmėja. Jų produktais susidomėjo daugybė garsių hip hop pasaulio žmonių: MGK, Kanye West, Keri Hilson, Grandmaster Flash, ir Crooked I. Flud taip pat vertina krepšininkai bei įvairių street subkulturų atstovai.

Flud Rivington Watch
50.00 72.00

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo