Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Vienų gamintojų svarbiausias tikslas - kuo didesnis pelnas, tačiau pasaulyje vis dar egzistuoja įmonės, kurių didžiausias siekis - klientams pateikti aukščiausios kokybės gaminį. Būtent už tokius nuopelnus reikia pagirti prabangių kepurių gamintoją Flat Fitty. Jau daugiau nei 8 metus Flat Fitty pirkėjai gali džiaugtis išskirtinės kokybės ir dizaino kepurėmis.Kompanijos istorija prasidėjo 2004 metais, kai jos būsimas įkūrėjas Tian Waters suprato, kad tuometinėje rinkoje yra daug itin panašių, pigiai ir blankiai atrodančių kepurių. Tais laikais kepurės buvo daugiau masinis dalykas nei mados ar stiliaus pareiškimas.  Kol aprangos ir avalynės gamintojai pasiekdavo neregėtas dizaino aukštumas, kepurių kūrėjai šiuo požiūriu buvo palyginti skurdžioje padėtyje.

Daugiau

Tad Flat Fitty žinojo, ko norėjo rinka ir stengdavosi kurti gaminti kepures, kurios atitiktų brangių firminių drabužių ir vardinių batelių lygį. Flat Fitty mano, jog kepurė bet kokioje situacijoje, bet kuriuo metu turi atrodyti nepriekaištingai. Tą puikiai atspindi ir tai, jog kompanijos vadovai kruopščiai rinkosi samdomus darbuotojus ir kiekvienas iš jų turėjo mažiausiai septynių metų patirtį šioje industrijoje! Nors kepurės gaminamos tik iš rinktinių medžiagų, o už jų siuvimą atsakingas preciziškos mašinos iš Japonijos, kiekvienas užsakymas vis tiek yra kruopščiai apžiūrimas darbuotojų jau siuvimo metu.

Ir dabar, kai Flat Fitty kepures galima rasti daugiau nei 800 parduotuvių, kurios išsidėsčiusios 80 pasaulio šalių, galima teigti, jog kompanijai pavyko įgyvendinti savo tikslą. Flat Fitty išsiskiria ne tik aukščiausia kokybe, bet ir originaliu dizainu. Jie stengiasi visur ieškoti inovacijų, todėl gali pasigirti, jog pirmieji savo kepurėse pradėjo naudoti  3D grafinius piešinius. Spalvingi, pašėlę raštai, dėmesį traukiančios detalės pelnė pripažinimą tiek tarp paprastų žmonių, tiek tarp įžymybių: Raekwon, 50 Cent, Lil Wayne. Viena garsiausia pasaulio šokių grupė Jabbawockeez  netgi oficialiai tapo kompanijos ambasadoriumi, Flat Fitty sieja glaudžius santykius su hip-hop legenda didžėjumi DJ Who Kid.

Šiai dienai Flat Fitty jau gali didžiuotis, jog tarp daugybės kepurių gamintojų jie išskiriami kaip aukščiausios kokybės klasės ir stilingų kepurių kūrėjai. Nors šiuo metu kompanijos stengiasi susiveržti savo diržus mažindami gamybos išlaidas, Flat Fitty teigia, jog jie visada pasiryžę išleisti daugiau, jei nuo to pagerės kepurių kokybė ir išvaizda. Mes ir klientai tai ypač vertiname!

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo