Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Dope Culture įkūrėjas Matte Fields pats prisipažįsta į drabužių industriją patekęs per atsitiktinumą. Tačiau neįtikėtinai sėkminga Dope Culture veikla, tuo verčia smarkiai abejoti. O istorija prasidėjo dar ne taip ir seniai – 2007 metais Matte Fields dar studijavo Indianos universitete. Vieną kartą Matte pamatė savo herojų Jay-Z su marškinėliais. Pamatyti nežinomos firmos marškinėliai tiesiog įstrigo Matte atmintyje. O pastangos surasti internete, kokie tai buvo marškinėliai baigėsi Dope Culture įkūrimu. Iš pradžių vaikinas tik kūrėjo savo dizaino marškinėlius ir pardavinėjo juos parduotuvėms. Visa veikla „įsivažiavo“ 2008 metais, kai Dope Culture sutiko padėti žinomas atlikėjas ir prodiuseris Lupe Fiasco. Matte neslepia, jog visko apie madą, stilių, drabužių gamybą teko išmokti pačiam. Pirmą kartą tai pasireiškė, kai atėjus į parduotuvę siūlyti produkcijos, Matte net nepagalvojo, jog savininkas gali paprašyti linijos katalogo.

Daugiau

Tačiau žinios ir suvokimas atėjo ir tai matyti peržiūrėjus kompanijos kuriamą stilingą produkciją. Dope Culture išsiskiria tuo, jog nors tai gatvės stiliaus brend‘as, jis pasižymi prabanga, išskirtinumu ir žinoma kokybe. Nedaug gamintojų gali didžiuotis, jog jų produkcija ne Kinijoje, o pačiame Los Andžele, o tuo labiau už prieinamą kainą.

Kitas bruožas – inovacijos ir noras pateikti tik pilnai paruoštus produktus. Dėl to kiekviena kolekcija ruošiama itin kruopščiai, neskubama išleisti kuo daugiau kolekciją per kuo trumpesnį laiką. Per palyginti labai trumpą laiko tarpą žinios  apie Dope Culture pasklido taip greitai ir taip plačiai, jog dabar šios firmos rūbus nešioja tokios įžymybės kaip Wiz Khalifa, Mac Miller, Diddy, Kendrick Lamar, Justin Bieber ar minėtasis Jay-Z. Jau spėta atlikti ir išskirtinių bendradarbiavimų su garisias vardais. Būsimas kolekcijas aprašo žymiausi madų ir stiliaus blog‘ai. Pats Matte vis dar negali patikėti, jog taip greit Dope Culture tapo gatvės stiliaus dalimi ir jau lygiuojami su tokiais gamintojais kaip Supreme, Diamond Supply ar The Hundreds. 

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo