Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Meilė, atsidavimas riedlenčių sportui gali būti toks didelis, jog dėl to tapsi žinomas visam pasaulyje. Būtent tokia istorija gali pasigirti Nicholas Tershay, labiau žinomas kaip Nicki Diamond. Jis 1998 metais savo vieno kambario bute San Franciske įkūrė riedlenčių įrangos parduotuvę „Diamond Supply Co.“ Po dviejų metų Nickis persikėlė į Los Andželą, kur garsaus riedlenčių reikmenų platintojas „Girl Skateboards“ padėjo „Diamond Supply Co.“ smarkiai išsiplėsti – kompanija pradėjo gaminti ne tik riedlenčių įrangą, bet ir marškinėlius, džemperius ir kitokius aksesuarus. Aiški dizaino kryptis ir vizija, estetika ir pareiga kurti pačius kokybiškiausius produktus leido „Diamond Supply Co.“ įsibrauti ir įsitvirtinti tiek į vadinamąjį „skater“ių, tiek į tuo metu populiarėjantį streetwear aprangos pasaulius.Verta paminėti, jog kokybei užtikrinti kompanijos prekės gaminamos pačiame Los Andžele.

Daugiau

Per ateinančius metus kompanija taip greitai plėtėsi, jog 2005 metais sulauktas turbūt daugelio svajone laikomas skambutis iš “Nike”. Avalynės gigantė pasiūlė Nickiui sukurti savo ikoninių Nike SB Dunk Low batelių versiją, kuri debiutuotų ir parduotuvėse. Ir Nicki dar kartą patvirtino, jog žino, kas yra “šviežia” ir originalu. Jo sukurta versija buvo išpirkta tiesiog akimirksniu. Daugelis avalynės gerbėjų (kitaip tariant sneakerhead’ų) gali patvirtinti, jog tai buvo patys geriausi 2005 metais išleisti bateliai. Dabar norint juos įsigyti tektų mokėti 10-15 kartų daugiau nei originalioji pardavimo kaina. 2006 metais pačioje Los Andželo širdyje atidaryta pirmoji reali „Diamond Supply Co.“ parduotuvė. Kol kas šioje vienintelėje vietoje pasaulyje kompanijos gerbėjai gali įsigyti specialaus leidimo gaminius, nors Nicki jau paskelbė planus atidaryti dar dvi parduotuves Niujorke ir San Franciske.

Kad „Diamond Supply Co.“ vertina ne tik pirkėjai patvirtina ir tai, jog šiuo metu už ją atstovauja daugiau nei 100 profesionalių riedlentininkų, tarp kurių rasime tokius žinomus vardus kaip Paul Rodriguez, Eric Koston, Stevie Williams, Torey Pudwill, Nyjah Huston. Dar didesnis sąrašas susidarytų vardinant įžymybes, kurių spintose atsirado gaminiai su žydros spalvos deimanto logotipu: Chris Brown, Rihanna, Lil Wayne, Curren$y, Lupe Fiasco, Wale, Jay-Z, Miley Cyrus.. Sunku būtų visas ir išvardinti. Per visus „Diamond Supply Co.“ gyvavimo metus įvyko ne vienas bendradarbiavimas su kitais garsiais ir dar tik kylančiais gamintojais – HUF, Stussy, Been Trill, DGK, Hall of Fame, Black Scale ir daug kitų.

Tad kaip kompanijai per tokį trumpą laiką pavyko vienu geidžiamiausiu brend‘u pasaulyje? Nicki teigia, jog milžinišką sėkmę atnešė ne tik išsiskiriantis ir žavintis gaminių dizainas ir jų kokybė bet ištikimybė savo pirkėjams, nuolatinis bendravimas su jais, jų nuomonės išklausymas. Taip netgi po internetą tarp šio gamintojo gerbėjų išplito pasakymas „Diamond Life“. Deimantinį gyvenimą atspindi žmonės, kurie savo svajones ar troškimus paverčia realybe. Būtent tokie žmonės įkvepia „Diamond Supply Co.“ ir toliau uoliai dirbti bei pateikti geriausius įmanomus gaminius klientams.

Diamond Supply Brilliant Low
30.00 63.00
Diamond Supply Brilliant Low
30.00 63.00
Diamond Supply Capital
30.00 63.00
Diamond Supply Capital
30.00 63.00
Diamond Supply Diamond Cuts
30.00 57.00
Diamond Supply VVS2
30.00 63.00
Diamond Supply VVS2
30.00 63.00
Diamond Supply Marquise
37.00 75.00
Diamond Supply Marquise
37.00 75.00
Diamond Supply G.I. Boot
50.00 101.00
Diamond Supply G.I. Boot
50.00 101.00

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo