Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Vieni gamintojai būna įkvėpti gamtos, kiti vieno ir kito sporto pasaulio, kiti tiesiog nereikšmingų smulkmenų. Aprangos ir aksesuarų gamintojas Crooks & Castles tuo tarpu buvo įkvėpti...blogiukų. Blogiukų iš filmų, komiksų ar mūsų gyvenimo. Crooks & Castles buvo 2002 metais buvo įkurta Dennis Calvero ir Emil Soriano, kurie patys prisipažino, esantys "sukčiai", tačiau jie buvo paveikti kito gyvenimo būdo - tai vadinamo streetwear judėjimo. Šiuos abu įkūrėjus itin paveikė 9-to ar 10-to dešimtmečio Los Andželas ir jo kultūra, jame verdantys gyvenimai. Pats kompanijos pavadinimas atskleidžia jos idėja. Pasak kūrėjų, "Crooks" (iš angl. k. išvertus sukčiai) - tai nusikaltėliai, vagys, suteneriai, sąvadautojai, o "Castles" - tai žmonės, kurie tapo itin turtingi būdami sukčiais. Į "Castles" sąvoką, įtraukiami tokie žmonės kaip Bill Gates, Cornelius Vanderbilt, John. D Rockefeller. Tai asmenys, kurių noro praturtėti niekas nesustabdys. Kaip pats Dennis sako: Po kiekvienu turtuoliu slepiasi sukčius.

Daugiau

Todėl Crooks & Castles naudoja tokias idėjas, kurių dėka žmogus tampa multi-milionieriumi ir tai stengiasi perteikti savo drabužių linijoje. Nors tokie gamintojai kaip Gucci, Prada ar Armani tokias pat idėjas pritaiko savo gaminiuose, jie koncentruojasi į dideles pajamas uždirbančias asmenybes, o Crooks & Castles viską apverčia aukštyn kojom ir savo stilingą, prabangią aprangą stengiasi padaryti prieinamą visiem žmonėm.

Tokia Crooks & Castles koncepcija iškart susilaukė pripažinimo. Su kompanijos apranga buvo pastebėti tokios žvaigždės kaip Jay-Z, Kanye West, Nas, Fabolous, Jadakiss ir dar daug kitų. Nors iš pradžių Crooks & Castles gamino tik marškinėlius, dabar kompanija tikro gyvenimo būdo kūrėja ir siūlo aprangą nuo kojų pirštų iki galvos, atsirado moterų kolekcijos, vaikiški drabužiai. Crooks & Castles manija užsikrėtė ne tik stilingi, energingi žmonės, bet ir kiti gamintojai, atsirado bendradarbiavimai su tokiais pasauliniais vardais kaip Vans, Mitchell & Ness, Mosley Tribe. Nors kompanijos pagrindinė būstinė Los Andžele, dabar ji turi parduotuvių ir kituose JAV miestuose, Japonijoje.

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo