Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Converse - avalynės gamtintoja, kurių bateliai tikriausiai visame pasaulyje atpažįstami taip pat lengvai kaip Coca-Cola ar iPod grotuvas. Skelbiama, jog net 60% JAV gyventojų savo gyvenime turėjo nors vieną Converse All Star "Chuck Taylor" modelio porą. Taigi,  šios kompanijos istorija prasidėjo dar 1908 metais, kai jaunas vyrukas Marquis M. Converse atidarė "Converse Rubber Corporation" parduotuvę, kurioje prekiavo sezoniniais žieminiais batais. Vėliau įkūrėjas nusprendė, jog būtų efektyviau, jog kompanija batelius gamintų ne tik žiemos sezonui, bet visiems metams. Tad jie pradėjo gaminti ir batelius atletams. Kadangi tais laikais krepšinio populiarumas smarkiai augo,  jie pasirinko sukurti žaidėjams specialius krepšinio batelius. Taip po tyrimų, bandymų, 1917 metais pasaulį išvydo "Converse All Star" - pirmieji kompanijos krepšinio bateliai. Debiutinė spalva - rudas zomšas ir juodas padas. Po kelių metų atsirado ir visiškai juodi ir odiniai šio modelio bateliai. Ypač prie jų populiarumo prisidėjo profesionalus krepšininkas Chuck Taylor.

Daugiau

Jis avėjo Converse All Star batelius ir po kelerių metų oficialiai prisijungė prie Converse kompanijos. 1923 metais Converse apdovanojo Chucką už jo nuopelnus kompanijai prisegdama logotipą su jo vardu ir pavardę ant Converse All Star bateliai. Taip gimė pirmieji vardiniai krepšinio bateliai. Batelių populiarumas tiek tarp krepšininkų, tiek tarp paprastų žmonių išaugo labai greit. Antrojo pasaulinio karo metu Converse gamino batus ir aprangą JAV kareiviams, pilotams ir visai šalies kariuomenei. NBA atsiradimo dėka Converse pradėjo gaminti įvairių spalvų "Converse All Star Chuck Taylor" batelius, kad NBA komandos galėtų jas priderinti prie savo aprangų. Atsirado ir šio modelio žemo profilio versija. Vaikai, koledžo žaidėjai, profesionalai - visi avėjo šį modelį. Taip pat pradėti gaminti batai imtynininkams, batai slydinėjimui.

Tačiau po kelių metų prasidėjo nesėkmės: 1969 m. mirė Chuckas, atsirado nemažai naujų konkurentų , tarp ir jų Nike. Bet Converse nepasidavė. 1976 metais prie kompanijos prisijungė krepšinio žvaigždė Julius Erving, kitaip žinomas Dr. J. Converse iškart jam sukūrė vardinius krepšinio batelius Converse Pro Leather batelius. Kompanija taip pat pradėjo daugiau dėmesio skirti technologijom, 1981 metais įkurta biomechanikos laboratorija.

1984 m. Converse tapo Olimpinių žaidynių partnere, JAV krepšinio komandos žaidėjai avėjo tik Converse krepšinio batelius.  1986 metais pristatomas dar vienas inovacijų pilnas modelis Converse Weapon. Su juo pristatoma ir reklaminė kompanija "Choose Your Weapon". Joje dalyvavo ryškiausios NBA žvaigždės Larry Bird ir Magic Johnson. 21-ąjį amžių kompanija nors pasitiko iškalbingu skaičiumi - jau buvo parduota daugiau nei 75000000 "Converse All Star Chuck Taylor" batelių porų 143 pasaulio šalyse, vis dėl to kompaniją ištiko bankrotas.

2003 metais kompaniją išgelbėjo Nike, ji už 305 mln. dolerių nusipirko Converse. Po šio sandorio viskas lyg grįžo į savo vėžes. Converse ir toliau lieka vadinamųjų dailių "inkariukų" gamintoja ir tiekia ikoninius "Converse All Star Chuck Taylor" batelius, naujas jų versijas, taip pat pristatomi kiti stilingi laisvalaikio avalynės modeliai, nepamirštamas ir naujų krepšinio batelių kūrimas. 

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo