Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

Šiais laikais tapti išskirtiniu kepurių gamintoju nėra lengva, tačiau Cayler & Sons įrodė, jog net ir tarp gausybės žinomų konkurentų vis dar įmanoma pasiūlyti unikalius ir akį traukiančius produktus. Vokietijos sostinėje Miunchene įsikūrusi Cayler & Sons stengiasi suderinti ir klientams pateikti premium kokybės kepures inovatyviu ir niekam neprilygstančiu dizainu.Jos įkūrėjas Chris Boszczyk taip pat yra atsakingas už tokių žinomų vardų kaip „K1X” ir „Beastin“ sukūrimą. Ir ši patirtis aprangos pasaulyje suteikė rezultatų nuo pat pradžių - pirmąją kolekciją Cayler & Sons pateikė tik prieš metus, tačiau kompanijos populiarumas auga žaibišku greičiu, o kolekcijos ir asortimentas sparčiai plečiasi. Cayler & Sons grindžia idėją, jog šiais laikais kepurės turi pabrėžti žmogaus individualumą, gyvenimo būdą, požiūrį į pasaulį.Cayler & Sons rūpi jų gerbėjai ir klientai, jų nuomonė, pomėgiai, tad kepurėse pateikiamos temos, užrašai, piešiniai, kurie yra aktualūs šiandien, net jei tai būtų originaliai stilizuoti dainų žodžiai tokie kaip „Cray“ ar „F**KIN PROBLEMS”.

Daugiau

Cayler & Sons ypač gerbia ir myli hip-hop muziką ir jos suformuotą kultūrą, gerbėjus. Tad nemažai idėjų ir įkvėpimo semiamasi būtent iš šio visame pasaulyje populiaraus stiliaus.  Kompanijos dizaineriai nebijo rizikuoti ar susilaukti kritikos už savo dizainą, todėl neretai ant kepurių matome kontraversiškus piešinius ar užrašus. Išskirtinis dėmesys klientams taip pat parodomas gamybos procese -  jo metu kiekviena kepurės detalė kruopščiai peržiūrima ir įvertinama. Svarbu, jog kepurės atrodytų ne tik nepriekaištingai, bet taip pat būtų patogios bei ilgaamžiškos. Taip pat kiekviena kepurė pateikiama subtilioje ir elegantiškoje „Carry on tradition“ dėžutėje, užtikrinant nepriekaištingą jos pristatymą klientui ir tam tikra prasme paverčiant ją tikru kolekciniu pirkiniu!

Šiuo metu Cayler & Sons asortimentą sudaro snapback, beanie stiliaus kepurės bei pagal kepures priderintos kojinės, kuprinės, marškinėliai. Kompanijos didžiulį atsidavimą savo darbui ir filosofiją puikiai apibūdina Cayler & Sons šūkis: for true heads – by true heads!

Cayler and Sons Paris Sandals
20.00 25.00
Cayler and Sons Erbz Kojinės
7.00 10.00
Cayler and Sons Erbz Kojinės
7.00 10.00
Cayler and Sons Erbz Kojinės
7.00 10.00
Cayler and Sons Erbz Kojinės
7.00 10.00
Cayler and Sons Erbz Kojinės
7.00 10.00
Cayler and Sons Erbz Kojinės
7.00 10.00

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo