Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:

BMC - žinoma galvos apdangalų kompanija specializuojanti rankų darbo beanie tipo kepurėse tiek vyrams, tiek moterims. Semdamiesi įkvėpimo iš urbanistinės kultūros. BMC tvirtina, jog jų susikūrimą lėmė ne kas kitas, o žmogaus asmeninis pasirinkimas. Paprasčiau tariant, beanie tipo kepurę galima dėvėti įvairiausiais būdais ir kiekvienas žmogus pasirenka būtent tokį dėvėjimo stilių, kuris labiausiai išryškina jo asmenybę ir savybes. BMC istorija prasidėjo dar ne taip ir senai. Ji buvo įkurta 2009 metais Briano Mclisterio, nors iš tikrųjų jis pradėjo gaminti beanies kepures keliais metais anksčiau. Briano pirmasis įkvėpimas kurti kepures kilo tada, kai jis gavo beanie kepurę pagamintą jo universiteto kambarioko močiutės! Brianas jau nuo vaikystės mėgo beanie kepurės ir ta gauta kepurė buvo pati geriausia, kokią jam buvo tekę matyti. Tai buvo rankų darbo neriniuota kepurė, būtent tokia, kokios jam dar nebuvo tekę išvysti parduotuvėse.

Daugiau

Gaila, bet būdamas tikru pašėlusiu studentu...jis pametė tą kepurę. Kaip jis pats teigia, jis vis dar pamena tą dieną kaip ją pametė ir taip pat prisimena, jog tą dieną pažadėjo sau, jog jis pats sukurs tokią kepurę. Tam prireikė maždaug trijų metų. Pabaigęs koledžą ir turėdamas laisvo laiko jis atliko keletą tyrimų ir nusipirko knygą kaip neriniuoti. Pradžioje jis pasakojo, kad visi iš jo šaipydavosi už tai, kad neriniuodavo (žinoma, dėl to, jog buvo vaikinas). Tačiau labai greitai ir nepastebint jis "įvaldė" tokių kepurių siuvinėjimą ir jau gamino tikrai šaunias kepures. Nuo tada, draugų prašymu, kurie taip pat turėjo didelės įtakos būsimiems kepurių stiliams, atsirado BMC. Įdomu ir tai, jog Briano smalsumui augant, jam pavyko rasti vietą, kur jo dizaino kepurės yra gaminamos rankomis, taip pat kaip jis darė prieš daugelį metų.

Šiais laikais geros kokybės rankų darbo gaminiai yra ypač vertinami, tad nenuostabu, jog stilingos ir visur tinkančios BMC kepurės išpopuliarėjo labai greitai. Taip greitai, jog BMC prasiplėtė kur kas daugiau nei vien tik prekyba kepurėmis. Dabar jie kuria savo dizaino marškinėlius, snapback stiliaus kepures, kitokius aksesuarus. Be abejo, BMC teigia, jog ir toliau stengsis plėstis, ypač kai BMC klientai puikiai įvertina gaminius.

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo