Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:
Aukšto profilio Avalynė - Timberland WMNS 6 Inch Icon Premium Waterproof Boots
Timberland WMNS 6 Inch Icon Premium Waterproof Boots thumbnailTimberland WMNS 6 Inch Icon Premium Waterproof Boots thumbnailTimberland WMNS 6 Inch Icon Premium Waterproof Boots thumbnailTimberland WMNS 6 Inch Icon Premium Waterproof Boots thumbnailTimberland WMNS 6 Inch Icon Premium Waterproof Boots thumbnailTimberland WMNS 6 Inch Icon Premium Waterproof Boots thumbnail

Timberland WMNS 6 Inch Icon Premium Waterproof Boots

  • Kaina: 140.00 195.00
  • Gamintojas: Timberland
  • Prekė yra sandelyje
  • Aprašymas:
    Kodas: A1AQK
    Spalva: tamsiai rožinė

    Medžiagos: oda

Pasirinktas dydis:39
Dydžiai:
39
40
Kiekis:
Apie prekę

Kai galvoji apie Timberland batus, prieš akis atsiranda šis, klasika tapęs modelis - Timberland 6 Inch Premium . Originalūs, vandens nepraleidžiantys batai buvo sukurti daugiau nei prieš 40 metų ir išlieka vienu populiariausiu modeliu iki šių dienų. Vandeniui atsparūs batai puikus pasirinkimas tiems, kas nori tvirtų, patikimų, meistriškai sukurtų batų.

Išskirtinė vandens atsparumo savybė turi savo istoriją, kuri prasidėjo 1965 m. kai tuometinės kompanijos vadovai, kuriuos sudarė tėvas ir du broliai, batų gamybos efektyvumą padidino pasitelkiant pado gaminimo mašiną. To pasekoje batai tapo neperšlampami. Laikui bėgant kompanijai vadovauti liko tik broliai Swartzai ir jie norėjo dar labiau ištobulinti gaminamus batus, todėl kreipėsi į padangų gamintoją Goodyear, kad padėtų sukurti padą iš sintetinio kaučiuko, kuris būtų tinkamas net ir didžiausią krūvį gaunamiems batams. Po įvairių bandymų buvo sukurti, tikrų tikriausi, neperšlampami batai, kuriems buvo suteiktas Timberland vardas. Kūrėjai batų patikimumu buvo tokie tikri, jog nuolatos pabrėždavo, jog tai vandeniui atsparūs batai.

Šiomis dienomis naudojami įvairūs testavimai, skirti patikrinti vandens atsparumo savybę. Batai patalpinami į kibirą su vandeniu ilgam laikui. Baigus testavimą, avalynės vidus turi išlikti visiškai sausas. Papildomai atliekamas dar vienas testas, kuris vadinamas"Flex-test", jo metu imituojamas, net 27 km ėjimas, sraunia vandens srove. Sėkmingų bandymų dėka, galime neabejoti Timberland 6 Inch Premium Waterproof atsparumu vandeniui. Guminis batų padas užtikrins gerą sukibimą su žeme bei universalų prisitaikymą prie bet kokio paviršiaus.

Timberland savo gamyboje kelia aukštus standartus kokybės užtikrinimui bei atsakingam gamtos saugojimui, todėl batų gamyboje panaudota mažiausiai 50 % perdirbamų medžiagų. Taip pat batų kūryboje daug dėmesio buvo skiriama visą dieną stovintiems žmonėms, todėl panaudota anti-nuovargio (anti-fatigue) technologija, kuri leidžia pamiršti pavargusių pėdų jausmą. Ši technologija intergruota batų tarppadyje, kuriame kūgio formos atrama suteikia išskirtinį komfortą stovint bei gerai sugeria smūgius.

Sandarūs batai pasirūpins komfortu viduje, o drėgmę paliks išorėje. Timberland 6 Inch Premium privers Tavo pėdą jaustis laimingai ne tik komforto atžvilgiu, tačiau net ir ekstremalių sąlygų metu padės išlikti stilingai.

Pristatymas

* Užsakymus, gautus iki 15val., išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
* Užsakymus, gautus po 15val., išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį.

Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064577174)

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per http://www.sil.lt/application/images/Image/Papildomas2/ups-small.jpg (UPS) siuntų tarnybą per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Argentiną, Braziliją ir Čilę) - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites. Pristatymo kaina 6Eur.

Visas mūsų svetainėje siūlomas prekes taip pat galite įsigyti Laisvės al. 99, Kaune esančioje parduotuvėje, tačiau prieš atvykstant, norint išvengti nepatogumų, išsirinkus prekę rekomenduojame paskambinti numeriu +37064617268 ir pasiteirauti ar prekė šiuo metu yra parduotuvėje.


Apie gamintoją

Timberland - avalynės gamintoja, kurios patvarūs, neperšlampami batai žinomi visame pasaulyje. Kompanijos istorijos pradžia laikomi 1952 metai, kai batų gaminimo specialistas įsigijo pusę Nathanas Swartzas "Abington Shoe Company" batų firmos akcijų. Per trejus metus jis sumokėjo dar $20000 dolerių ir įsigijo likusias akcijas. Prie Nathano prisijungė jo sūnūs Sidney ir Hermanas. Ateinantį dešimtmetį jie gamino ir pardavinėjo batus, kuriuos įsigydavo įvairios parduotuvės ir ant jų užsidėdavo savo logotipą. 1965 metais Swartzai pagerino batelių gamybą į ją pasitelkdami pado gamininimo mašiną. Ji ne tik leido sumažinti vidutinę bato gamybos kainą pusę dolerio, bet ir juos brangiau pardavinėti (po $5.75 už porą), nes batai tapo neperšlampami. Tai smarkiai padidino kompanijos pelną.

1968 metais, netikėtai kompaniją paliko Nathanas ir dabar ją valdė du jo sūnus, kurie greit persikėlė į Niu Hampšyrą. Ten jų tikslas buvo sukurti dar vandeniui atsparesnius ir tvirtesnius batelius. Ir atsakymas kiekvieną dieną buvo prieš jų akis - vienas darbininkas avėjo patogius, patvarius ir neperšlampamus batus, kurie buvo pagaminti Kanadoje. Broliai Swartzai nusipirko dar vieną tokią porą ją, išanalizavo ir planavo pagaminti geresnius nei konkurentų batus. Tada jie susisiekė su padangų gamintoja Goodyear, kad šie padėtų sukurti padą iš sintetinio kaučiuko, kuris galėtų atlaikyti didžiausius krūvius. Atlikę įvairiausius bandymus, jie nustatė - tai buvo tikrų tikriausi neperšlampami batai, kuriems broliai suteikė Timberland vardą. Jie buvo tokie tikri jų patikimumu, jog garantijoje pabrėždavo, kad tai vandeniui atsparūs batai. Tai iškart buvo didelis hitas ir jau 1974 parduotus pirmi 5000 porų, 1975 - 25000 porų, o dešimtmečio pabaigoje net 400000 Timberland batų.

1978 m. pagaliau nuspręstą kompaniją pervadinti į "Timberland Company". Tais metais pristatyti ir nauji, daugiau laisvalaikiui skirti modeliai, tačiau ir pasižymėjo visomis Timberland batams būdingomis savybėmis. Pagaliau įsitraukiama į užsienio rinką, pirmoji šalis - Italija. Prasidėjo dar stipresnis marketingas ir pardavimai šoktelėjo tiesiog kosminiu greičiu - 1983 m. net 1,8 mln. parduotų porų. Žinoma, atsirado ir pirmieji mėginimai įsigyti "Timberland Company" - "VF Corporation" siūlė 60 mln. dolerių, Hermanas būtų lyg ir sutikęs, tačiau Sidney sakė tvirtą ne ir kompanija liko jų rankose. Po kelių metui kompanijai ir toliau sėkmingai augant, atsirado dar keletas mėginimų ją įsigyti. Pozicija vėl buvo ta pati, Hermanas už, Sidney prieš. Tad Sidney gavo finansinę paramą iš Merill Lynch ir už 30 mln. įsigijo brolio dalį. Hermanas paliko Timberland ir Sidney tapo jos prezidentu, valdybos nariu ir CEO.

9-ojo dešimtmečio pradžioje Timberland augimai buvo tokie dideli (naujų modelių skaičius pasiekė 500!), jog užsakymai vėlavo ir nors pardavimai augo, pelnas mažėjo. 1987 m. Timberland reklama pirmą kartą pasirodė televizijoje, o po metų atsirado didelis pokytis - sukurtos pirmos Timberland tiek moterų, tiek vyrų drabužių kolekcijos. Šių kolekcijų idėja buvo paprasta - atrodyk stilingai net ir ekstremaliomis sąlygomis. 9-tas ir 10-tas dešimtmetis dar vieni rekordiniai pakilimo laikotarpiai. Tokios kompanijos kaip Nike ar adidas bandė atsakyti savo neperšlampamais, patvariais ir kietais batais, tačiau jiems tik beliko stebėti kaip Timberland atsiplėšia nuo konkurentų ir tampa vis didesne rinkos lydere.

Pirmieji 21-ojo amžiaus metais atnešė tą magišką skaičių - pardavimai peržengė 1 mlrd. dolerių. Timberland tapo ne tik neperšlampamos, patvarios avalynės simboliu, bet ir įgijo aukštą populiarumą tarp žvaigždžių, stilingų asmenybių, ypač hip-hop atlikėjų. Tokie reperiai kaip Jay-Z, Kanye West, 50 Cent Timberland batelius avėjo koncertų, video klipų filmavimo metu. Tačiau kompanija ne tik skyrė dėmesio pardavimams, bet ir aplinkai, bendruomenei. Per savo 25-ąjį gimtadienį Timberland ir jos darbuotojai šventė padėdama atlikti viešuosius darbus. Iki šiol tai yra viena iš kompanijos tradicijų. Vis didėjant kalboms apie globalinį atšilimą, Timberland pradėjo ieškoti būdų kaip gaminti ekologiškesnius batus ir drabužius, atsirado "Earthkeepers" linija.


Dydžių lentelė
 

Timberland avalynės dydžių lentelė paaugliams

EUR US UK Centimetrai (cm)
35 3 2.5 21.5
35.5 3.5 3 22
36 4 3.5 22.5
37 4.5 4 22.5
37.5 5 4.5 23
38 5.5 5 23.5
39 6 5.5 24
39.5 6.5 6 24.5
40 7 6.5 25
41 7.5 7 25.5

Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo