Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:
Dope Couture Dope Tartan Buttondown marškiniai
Dope Couture Dope Tartan Buttondown marškiniai  thumbnailDope Couture Dope Tartan Buttondown marškiniai  thumbnail

Dope Couture Dope Tartan Buttondown marškiniai

  • Kaina: 20.00 43.00
  • Gamintojas: Dope Couture
  • Prekė yra sandelyje
  • Aprašymas:
    Kodas: DCTARTAN-GRY
    Spalva: raudona/mėlyna/pilka/juoda

Pasirinktas dydis:S
Dydžiai:
S
Kiekis:
Pristatymas

* Užsakymus, gautus iki 15val., išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
* Užsakymus, gautus po 15val., išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį.

Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064577174)

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per http://www.sil.lt/application/images/Image/Papildomas2/ups-small.jpg (UPS) siuntų tarnybą per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Argentiną, Braziliją ir Čilę) - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites. Pristatymo kaina 6Eur.

Visas mūsų svetainėje siūlomas prekes taip pat galite įsigyti Laisvės al. 99, Kaune esančioje parduotuvėje, tačiau prieš atvykstant, norint išvengti nepatogumų, išsirinkus prekę rekomenduojame paskambinti numeriu +37064617268 ir pasiteirauti ar prekė šiuo metu yra parduotuvėje.


Apie gamintoją

Dope Culture įkūrėjas Matte Fields pats prisipažįsta į drabužių industriją pateko atsitiktinumą. Tačiau neįtikėtinai sėkminga Dope Culture veikla, tuo verčia smarkiai abejoti. O istorija prasidėjo dar ne taip ir seniai – 2007 metais Matte Fields dar studijavo Indianos universitete. Vieną kartą Matte pamatė savo herojų Jay-Z su marškinėliais. Pamatyti nežinomos firmos marškinėliai tiesiog įstrigo Matte atmintyje. O pastangos surasti internete, kokie tai buvo marškinėliai baigėsi Dope Culture įkūrimu. Iš pradžių vaikinas tik kūrėjo savo dizaino marškinėlius ir pardavinėjo juos parduotuvėms. Visa veikla „įsivažiavo“ 2008 metais, kai Dope Culture sutiko padėti žinomas atlikėjas ir prodiuseris Lupe Fiasco. Matte neslepia, jog visko apie madą, stilių, drabužių gamybą teko išmokti pačiam. Pirmą kartą tai pasireiškė, kai atėjus į parduotuvę siūlyti produkcijos, Matte net nepagalvojo, jog savininkas gali paprašyti linijos katalogo.

Tačiau žinios ir suvokimas atėjo ir tai matyti peržiūrėjus kompanijos kuriamą stilingą produkciją. Dope Culture išsiskiria tuo, jog nors tai gatvės stiliaus brend‘as, jis pasižymi prabanga, išskirtinumu ir žinoma kokybe. Nedaug gamintojų gali didžiuotis, jog jų produkcija ne Kinijoje, o pačiame Los Andžele, o tuo labiau už prieinamą kainą.

Kitas bruožas – inovacijos ir noras pateikti tik pilnai paruoštus produktus. Dėl to kiekviena kolekcija ruošiama itin kruopščiai, neskubama išleisti kuo daugiau kolekciją per kuo trumpesnį laiką. Per palyginti labai trumpą laiko tarpą žinios  apie Dope Culture pasklido taip greitai ir taip plačiai, jog dabar šios firmos rūbus nešioja tokios įžymybės kaip Wiz Khalifa, Mac Miller, Diddy, Kendrick Lamar, Justin Bieber ar minėtasis Jay-Z. Jau spėta atlikti ir išskirtinių bendradarbiavimų su garisias vardais. Būsimas kolekcijas aprašo žymiausi madų ir stiliaus blog‘ai. Pats Matte vis dar negali patikėti, jog taip greit Dope Culture tapo gatvės stiliaus dalimi ir jau lygiuojami su tokiais gamintojais kaip Supreme, Diamond Supply ar The Hundreds.


Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo