Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:
Cayler and Sons Weezy Tank marškinėliai
Cayler and Sons Weezy Tank marškinėliai thumbnailCayler and Sons Weezy Tank marškinėliai thumbnailCayler and Sons Weezy Tank marškinėliai thumbnailCayler and Sons Weezy Tank marškinėliai thumbnailCayler and Sons Weezy Tank marškinėliai thumbnail

Cayler and Sons Weezy Tank marškinėliai

  • Kaina: 20.00 26.00
  • Gamintojas: Cayler and Sons
  • Prekė yra sandelyje
  • Aprašymas:
    Kodas: CAY-SS14AP25
    Spalva: žalia/juoda/ruda

    Sudėtis: 65% poliesteris, 35% medvilnė

Pasirinktas dydis:S
Dydžiai:
S
Kiekis:
Pristatymas

* Užsakymus, gautus iki 15val., išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
* Užsakymus, gautus po 15val., išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį.

Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064577174)

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per http://www.sil.lt/application/images/Image/Papildomas2/ups-small.jpg (UPS) siuntų tarnybą per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Argentiną, Braziliją ir Čilę) - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites. Pristatymo kaina 6Eur.

Visas mūsų svetainėje siūlomas prekes taip pat galite įsigyti Laisvės al. 99, Kaune esančioje parduotuvėje, tačiau prieš atvykstant, norint išvengti nepatogumų, išsirinkus prekę rekomenduojame paskambinti numeriu +37064617268 ir pasiteirauti ar prekė šiuo metu yra parduotuvėje.


Apie gamintoją

Šiais laikais tapti išskirtiniu kepurių gamintoju nėra lengva, tačiau Cayler & Sons įrodė, jog net ir tarp gausybės žinomų konkurentų vis dar įmanoma pasiūlyti unikalius ir akį traukiančius produktus. Vokietijos sostinėje Miunchene įsikūrusi Cayler & Sons stengiasi suderinti ir klientams pateikti premium kokybės kepures inovatyviu ir niekam neprilygstančiu dizainu.

Jos įkūrėjas Chris Boszczyk taip pat yra atsakingas už tokių žinomų vardų kaip „K1X” ir „Beastin“ sukūrimą. Ir ši patirtis aprangos pasaulyje suteikė rezultatų nuo pat pradžių - pirmąją kolekciją Cayler & Sons pateikė tik prieš metus, tačiau kompanijos populiarumas auga žaibišku greičiu, o kolekcijos ir asortimentas sparčiai plečiasi. Cayler & Sons grindžia idėją, jog šiais laikais kepurės turi pabrėžti žmogaus individualumą, gyvenimo būdą, požiūrį į pasaulį. Cayler & Sons rūpi jų gerbėjai ir klientai, jų nuomonė, pomėgiai, tad kepurėse pateikiamos temos, užrašai, piešiniai, kurie yra aktualūs šiandien, net jei tai būtų originaliai stilizuoti dainų žodžiai tokie kaip „Cray“ ar „F**KIN PROBLEMS”.

Cayler & Sons ypač gerbia ir myli hip-hop muziką ir jos suformuotą kultūrą, gerbėjus. Tad nemažai idėjų ir įkvėpimo semiamasi būtent iš šio visame pasaulyje populiaraus stiliaus.  Kompanijos dizaineriai nebijo rizikuoti ar susilaukti kritikos už savo dizainą, todėl neretai ant kepurių matome kontraversiškus piešinius ar užrašus. Išskirtinis dėmesys klientams taip pat parodomas gamybos procese -  jo metu kiekviena kepurės detalė kruopščiai peržiūrima ir įvertinama. Svarbu, jog kepurės atrodytų ne tik nepriekaištingai, bet taip pat būtų patogios bei ilgaamžiškos. Kai kurios kepurių kolekcijos pateikiamos subtilioje ir elegantiškoje „Carry on tradition“ dėžutėje, užtikrinant nepriekaištingą jos pristatymą klientui ir tam tikra prasme paverčiant ją tikru kolekciniu pirkiniu!

Šiuo metu Cayler & Sons asortimentą sudaro snapback, beanie stiliaus kepurės bei pagal kepures priderintos kojinės, kuprinės, marškinėliai. Kompanijos didžiulį atsidavimą savo darbui ir filosofiją puikiai apibūdina Cayler & Sons šūkis: for true heads – by true heads!


Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo