Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:
Megztiniai Apranga - Rocksmith Militia Rollneck kardiganas
Rocksmith Militia Rollneck kardiganas thumbnailRocksmith Militia Rollneck kardiganas thumbnailRocksmith Militia Rollneck kardiganas thumbnailRocksmith Militia Rollneck kardiganas thumbnailRocksmith Militia Rollneck kardiganas thumbnailRocksmith Militia Rollneck kardiganas thumbnail

Rocksmith Militia Rollneck kardiganas

  • Kaina: 27.00 52.00
  • Gamintojas: Rocksmith
  • Prekė yra sandelyje
  • Aprašymas:
    Kodas: 15RS0102BLK
    Spalva: juoda

Pasirinktas dydis:L
Dydžiai:
L
Kiekis:
Pristatymas

* Užsakymus, gautus iki 15val., išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
* Užsakymus, gautus po 15val., išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį.

Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064577174)

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per http://www.sil.lt/application/images/Image/Papildomas2/ups-small.jpg (UPS) siuntų tarnybą per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Argentiną, Braziliją ir Čilę) - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites. Pristatymo kaina 6Eur.

Visas mūsų svetainėje siūlomas prekes taip pat galite įsigyti Laisvės al. 99, Kaune esančioje parduotuvėje, tačiau prieš atvykstant, norint išvengti nepatogumų, išsirinkus prekę rekomenduojame paskambinti numeriu +37064617268 ir pasiteirauti ar prekė šiuo metu yra parduotuvėje.


Apie gamintoją

Kartais namų palikimas ir persikėlimas kitur gali atnešti neišmatuojamos naudos. Būtent taip atsitiko garsiam aprangos ir akseasuarų gamintojui Rocksmith. 2002 metai. Tokijas. Rocksmith, tokio pat pavadinimo kaip itin populiaraus gitaros žaidimų gamintojo, istorija prasidėjo vieno stilingiausio Azijos ir viso pasaulio mieste Tokijuje. Ją įkūrė šio miesto DJ grupė The Life Entertainment, kurie dievino ir vis dar gyveno 80-ųjų ir 90-ųjų hip-hop dvasia. Kai Rocksmith pakankamai išgarsėjo tarptautiniu mastu, kompanija nusprendė persikelti už Atlanto, o tiksliau, kitą ne ką mažiau stilingą miestą už Tokiją – Niujorką.

Dabar Rocksmith turi daugiau nei 300 parduotuvių vien tik JAV. Sėkmės paslaptis, klausiate? Kūrėjai velniškai gerai sujungė dvi visiškai skirtingas kultūras ir stilius: visad stebinantį, kartais šokiruojantį, originalumu pasižyminti Tokijo bei klasikinį, visad geidžiamą ir subtiliai suderintą, vadinamą „swag“ suteikiantį Niujorko. Prabėgus metams, kompanija nepamiršo savo šaknų. Savo aprangoje ir aksesuaruose naudojama plačiai naudojama Japonijos kultūros aprangos elementai, tačiau  kaip patys Rocksmith teigia, dabar jie savo namais laiko Niujorku ir kolekcijas šio miesto įtaka svarbiausia. Kad ir kokiu stiliu būtų kuriamos kolekcijos, kiekviena jos dalis turi turėti „vau, iš kur gavai tai“ faktorių. Ir prie viso to pridėkime, praktiškumą. Taip, Rocksmith visai nesigėdija gamindama rūbūs, kurie tiktų daugelyje situacijų.

Kalbant apie šaknis, žinoma, nepamirštas ir hip-hop. Rocksmith bendradarbiauja su legendine grupe Wu-Tang, dabartinėmis žvaigždėmis Wiz Khalifa. Visai neseniai Rocksmith pristatė naują kolekciją, kuri buvo sukurta su žymiu hip-hop internetine meka 2DopeBoyz.  Su Rocksmih apranga pastebėta ir Lil Wayne, Chris Brown, Waka Flocka, Wale, Mac Miller, T-Pain,  Talib Kweli ir dar daugelis kitų. Ryšio kompanija neprarado ir su kitomis muzikos rūšimis: roku, elektronine muzika. Rocksmith dabar kuria ne tik aprangą, bet ir aksesuarus, krepšius, rankines. Tačiau dėl tokios gausios paklausos kokybė visai nenukentėjo. Kaip kūrėjai teigia, jog kiekvienai kolekcijai, kiekvienam rūbui skiria tiek pat dėmesio, kiek muzikantai savo albumui. Visa tai gerbėjai, žymūs muzikantai pastebi ir atsidėkoja rengdamiesi stilinga Rocksmith apranga!

 


Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo