Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:
Crooks and Castles Torch džemperis
Crooks and Castles Torch džemperis thumbnailCrooks and Castles Torch džemperis thumbnailCrooks and Castles Torch džemperis thumbnail

Crooks and Castles Torch džemperis

  • Kaina: 25.00 55.00
  • Gamintojas: Crooks and Castles
  • Prekė yra sandelyje
  • Aprašymas:
    Kodas: C1310117-BLK
    Spalva: juoda/balta

    Sudėtis: 60% medvilnė, 40% poliesteris

Pasirinktas dydis:S
Dydžiai:
S
Kiekis:
Pristatymas

* Užsakymus, gautus iki 15val., išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
* Užsakymus, gautus po 15val., išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį.

Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064577174)

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per http://www.sil.lt/application/images/Image/Papildomas2/ups-small.jpg (UPS) siuntų tarnybą per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Argentiną, Braziliją ir Čilę) - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites. Pristatymo kaina 6Eur.

Visas mūsų svetainėje siūlomas prekes taip pat galite įsigyti Laisvės al. 99, Kaune esančioje parduotuvėje, tačiau prieš atvykstant, norint išvengti nepatogumų, išsirinkus prekę rekomenduojame paskambinti numeriu +37064617268 ir pasiteirauti ar prekė šiuo metu yra parduotuvėje.


Apie gamintoją

Vieni gamintojai būna įkvėpti gamtos, kiti vieno ir kito sporto pasaulio, kiti tiesiog nereikšmingų smulkmenų. Aprangos ir aksesuarų gamintojas Crooks & Castles tuo tarpu buvo įkvėpti...blogiukų. Blogiukų iš filmų, komiksų ar mūsų gyvenimo. Crooks & Castles 2002 metais buvo įkurta Dennis Calvero ir Emil Soriano, kurie patys prisipažino, esantys "sukčiai", tačiau jie buvo paveikti kito gyvenimo būdo - tai vadinamo streetwear judėjimo. Šiuos abu įkūrėjus itin paveikė 9-to ar 10-to dešimtmečio Los Andželas ir jo kultūra, jame verdantys gyvenimai.

Pats kompanijos pavadinimas atskleidžia jos idėja. Pasak kūrėjų, "Crooks" (iš angl. k. išvertus sukčiai) - tai nusikaltėliai, vagys, suteneriai, sąvadautojai, o "Castles" - tai žmonės, kurie tapo itin turtingi būdami sukčiais. Į "Castles" sąvoką, įtraukiami tokie žmonės kaip Bill Gates, Cornelius Vanderbilt, John. D Rockefeller. Tai asmenys, kurių noro praturtėti niekas nesustabdys. Kaip pats Dennis sako: Po kiekvienu turtuoliu slepiasi sukčius. Todėl Crooks & Castles naudoja tokias idėjas, kurių dėka žmogus tampa multi-milionieriumi ir tai stengiasi perteikti savo drabužių linijoje. Nors tokie gamintojai kaip Gucci, Prada ar Armani tokias pat idėjas pritaiko savo gaminiuose, jie koncentruojasi į dideles pajamas uždirbančias asmenybes, o Crooks & Castles viską apverčia aukštyn kojom ir savo stilingą, prabangią aprangą stengiasi padaryti prieinamą visiem žmonėm.

Tokia Crooks & Castles koncepcija iškart susilaukė pripažinimo. Su kompanijos apranga buvo pastebėti tokios žvaigždės kaip Jay-Z, Kanye West, Nas, Fabolous, Jadakiss ir dar daug kitų. Nors iš pradžių Crooks & Castles gamino tik marškinėlius, dabar kompanija tikro gyvenimo būdo kūrėja ir siūlo aprangą nuo kojų pirštų iki galvos, atsirado moterų kolekcijos, vaikiški drabužiai. Crooks & Castles manija užsikrėtė ne tik stilingi, energingi žmonės, bet ir kiti gamintojai, atsirado bendradarbiavimai su tokiais pasauliniais vardais kaip Vans, Mitchell & Ness, Mosley Tribe. Nors kompanijos pagrindinė būstinė Los Andžele, dabar ji turi parduotuvių ir kituose JAV miestuose, Japonijoje.


Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo