Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:
Stance Blue Foundation Michael Jackson kojinės

Stance Blue Foundation Michael Jackson kojinės

 • Kaina: 15.00
 • Gamintojas: Stance
 • Visi dydžiai išparduoti
 • Aprašymas:
  Kodas: M545D17MIC-RED
  Spalva: juoda/raudona/marga

  Sudėtis: 53% medvilnė / 26% poliesteris / 17% nailonas / 3% elastanas / 1% guma

  Dydžiai:
  S:     35-37
  M:    38-42
  L:     43-46
  XL:   47-50
  XXL: 51-54

Atsiprašome, ši prekė išparduota
Apie prekę

Stance įkūrėjas John Wilson išgirdęs įdėją apie spalvingas ir ryškias kojines iš pradžių manė, kad tai pokštas. Jeff Curle tuo metinis Skullcandy darbuotojas pasiūlė, pasinaudoti šios įmonės istorja ir jos įdėją pritaikyti kojinėms. Ausinių skyrius parduotuvėse buvo per daug monotoniškas - produktai buvo pristatyti tik juodos ir sidabrinės spalvos, o kai atsirado Skullcandy ausinės su neįprastomis pakuotėmis ir ryškiais piešiniais, skirtumas buvo akivaizdus. Taip ir su kojinėmis, juk visur matėme tik juodas, baltas ir pilkas kojines, kurias žmonės slepia batuose bei po rūbais. Todėl nuo 2009 metų kuomet buvo įkūrtas Stance brand'as, kojinės tapo vienu labiausiai pasaulyje geidžiamu aksesuaru.

Stance subūrė atletų, atlikėjų, įkonų, menininkų bei kitų įvairiausių žmonių komandą ir pavadino juos Punks & Poets. Nuolat tobulėdami bei turėdami tokią įvairią komandą, Stance lengvai užsitikrino savo kojinių populiarumą visame pasaulyje, šiuo metu šias kojines renkasi patys drąsausi žmonės iš įvairiausių pasaulio šalių. Bendrovė klesti surinkusi 86 mln. dolerių investicijų, tarp jų tokio lygio investuotojai kaip Will Smith ir NBA žvaigždė Dwyane Wade. Taip pat su Stance savo kolekcijas mielai kuria tokio populiarumo žvaigždės kaip Rihanna bei Snoop Dogg. Punks & Poets tai Stance brand'o širdis. Žmonės, kurie gyvena tik pagal savo taisykles, nebijo išsiskirti ir būti savimi. Jie jaučia aistrą, turėdami galimybę kurti. Tai Stance komandos nariai tarp kurių garsenybės, tokios kaip: Rihanna, riedlentininkas Neen Williams, golfo žaidėjas Bubb Watson, krepšininkas James Harden ir dar daugiau.

TECHNOLOGIJOS ir MEDŽIAGOS:
Stance sukūrė 360 laipsnių dažymo metodą, kuris leidžia dažams įsiskverbti dar giliau į audinio pluoštus. Ištempus audinį, piešinys pasidaro visiškai lygus. Ši technologija ne tik pagerina gaminio išvaizdą, tačiau nepakenkia medžiagai ir audinio kokybei. 

Inprint procesas leidžia atspausdinti atvaizdus tiksliai atitinkančius nuotraukas, pavyzdžiui kaip NBA legendų. Ši technologija, bei simpatija NBA žaidėjams, pagelbėjo Stance 2015 metų balandį tapti oficialiu NBA kojinių tiekėju.

Brand'as turi beribę aistą tobulumui - pradeda dirbti su geriausia medžiaga ir jei ji nėra pakankamai gera jų produktui, sukuria, užpatentuoja ir panaudoja savo pačių medžiagas.

Pristatymas

* Užsakymus, gautus iki 15val., išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
* Užsakymus, gautus po 15val., išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį.

Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064577174)

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per http://www.sil.lt/application/images/Image/Papildomas2/ups-small.jpg (UPS) siuntų tarnybą per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Argentiną, Braziliją ir Čilę) - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites. Pristatymo kaina 6Eur.

Visas mūsų svetainėje siūlomas prekes taip pat galite įsigyti Laisvės al. 99, Kaune esančioje parduotuvėje, tačiau prieš atvykstant, norint išvengti nepatogumų, išsirinkus prekę rekomenduojame paskambinti numeriu +37064617268 ir pasiteirauti ar prekė šiuo metu yra parduotuvėje.


Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo