Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:
Kepurės Aksesuarai - Official Crown Official Appliqué Snapback Cap
Official Crown Official Appliqué Snapback Cap thumbnailOfficial Crown Official Appliqué Snapback Cap thumbnailOfficial Crown Official Appliqué Snapback Cap thumbnailOfficial Crown Official Appliqué Snapback Cap thumbnailOfficial Crown Official Appliqué Snapback Cap thumbnailOfficial Crown Official Appliqué Snapback Cap thumbnail

Official Crown Official Appliqué Snapback Cap

 • Kaina: 20.00 28.00
 • Gamintojas: Official Crown
 • Prekė yra sandelyje
 • Aprašymas:
  Kodas: F12-004
  Spalva: balta/žalsvai mėlyna/juoda/oranžinė/žalia

Kiekis:
Pristatymas

* Užsakymus, gautus iki 15val., išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
* Užsakymus, gautus po 15val., išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį.

Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064577174)

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per http://www.sil.lt/application/images/Image/Papildomas2/ups-small.jpg (UPS) siuntų tarnybą per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Argentiną, Braziliją ir Čilę) - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites. Pristatymo kaina 6Eur.

Visas mūsų svetainėje siūlomas prekes taip pat galite įsigyti Laisvės al. 99, Kaune esančioje parduotuvėje, tačiau prieš atvykstant, norint išvengti nepatogumų, išsirinkus prekę rekomenduojame paskambinti numeriu +37064617268 ir pasiteirauti ar prekė šiuo metu yra parduotuvėje.


Apie gamintoją

Ar buvęs žurnalistas gali įkurti sėkmingą premium klasės akseasuarų ir aprangos brend‘ą? Paklauskite Jason Maggio. Jis 2007 metais įkūrė dabar žinomą Official Crown Of Laurel gamintoją, kuris išgarsėjo dėl stilingų aukštos kokybės kepurių. Kokia buvo jo veikla prieš tai? Žurnalo „Vapors“ redaktorius ir įkūrėjas vystė sėkmingą verslą spaudos srityje, tačiau galiausiai nusprendė, jog tai ne jam ir pardavė „Vapors“ žurnalą Los Andželo leidyklai.

Neilgai trukus jis pasuko kitu keliu – įkūrė kepurių brend‘ą Official Crown Of Laurel, trumpiau dar žinomą kaip Official. Toks pavadinimas net dėl kelių priežasčių: dėl sąsajos su hip-hop („official dažnai vartojamas išsireiškimas) ir asmeninio ryšio (dažnai vartojamas Jason žargonas). Dėl ko būtent kepurių rinka? Nes joje Jason aptiko spragą, kurią sugebėjo išnaudoti: nepakankamai didžiųjų kepurių gamintojų reakcija į tai, kas vyksta mados pasaulyje. Vieni ar kiti stiliai ateina ir išeina labai greit, tad kepurių gamintojai to nespėja išnaudoti. Tą supratęs Jason pradėjo gaminti stilingas kepures: daug ir dažnai. Official išleisdavo po dvi- tris naujo stiliaus kepures kas kelias savaites.

Ir gerbėjai pradėjo plūsti, tarp jų atsirado ir nemažai žvaigždžių: Lil Wayne, Chris Brown, Stevie Johnson, C Plus, Brian Anderson. Official Crown pamėgta per kelius metus tapo aukštos kokybės kepurių gamintoja, kuri nebijo eksperimentuoti, kuri laužo įsisenėjusius standartus, kurios dizaineriai niekad nepasakys „šito tikrai per daug“. Įkvėpimo semiasi iš pačio didžiausio minčių šaltinio – jaunystės, jos metu patiriamių nuotykių ir įvykių, jaunimo subkultūrų, visa kas užveda, priverčia nesustoti ir judėti toliau.


Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo