Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:
New Era MTV Logo Print Fitted kepurė
New Era MTV Logo Print Fitted kepurė thumbnailNew Era MTV Logo Print Fitted kepurė thumbnailNew Era MTV Logo Print Fitted kepurė thumbnailNew Era MTV Logo Print Fitted kepurė thumbnailNew Era MTV Logo Print Fitted kepurė thumbnailNew Era MTV Logo Print Fitted kepurė thumbnail

New Era MTV Logo Print Fitted kepurė

 • Kaina: 22.00 34.00
 • Gamintojas: New Era
 • Prekė yra sandelyje
 • Aprašymas:
  Kodas: NE10949875
  Spalva: juoda/ruda/salotinė

  Sudėtis: 100% poliesteris

Pasirinktas dydis:7 1/8
Dydžiai:
7 1/8
Kiekis:
Pristatymas

* Užsakymus, gautus iki 15val., išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
* Užsakymus, gautus po 15val., išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį.

Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064577174)

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per http://www.sil.lt/application/images/Image/Papildomas2/ups-small.jpg (UPS) siuntų tarnybą per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Argentiną, Braziliją ir Čilę) - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites. Pristatymo kaina 6Eur.

Visas mūsų svetainėje siūlomas prekes taip pat galite įsigyti Laisvės al. 99, Kaune esančioje parduotuvėje, tačiau prieš atvykstant, norint išvengti nepatogumų, išsirinkus prekę rekomenduojame paskambinti numeriu +37064617268 ir pasiteirauti ar prekė šiuo metu yra parduotuvėje.


Apie gamintoją

New Era - viena didžiausių kepurių gamintojų pasaulyje, kurios snapback stiliaus kepurės yra žinomos visame pasaulyje. Kompanijos, kuri gyvuoja beveik 100 metų įkūrėjas iš Vokietijos į JAV atvykęs Ehrhardtas Kochas. Jis būdamas 16 metų įsidarbino Miller Brothers kepurių kompanijoje. Joje vokietis dirbo net 18 metų. Per juos išmoko turbūt visko, ką buvo galima išmokti apie kepurių gamybą. Tačiau supratęs, jog norėdamas pasiekti patį viršų, jam reikės įkurti savo kepurių kompaniją. Ir 1920 metais pasiskolinus $5000 dolerių taip ir įvyko -  Bufale, su 14 naujų darbuotojų gimė New Era kepurių gamintoja, kurios vadovas Kochas.

 Jo tikslas buvo gaminti aukštos kokybės stilingas kepures. Į rinką jie žengė su eight-panel tipo kepure, dar žinoma kaip "Gatsby". Ehrhardtas tikėjo, jog nepriekaištingai pagaminta kepurė turėtų labiausiai nudžiuginti New Era pirkėjus ir taip juos priversti juos pirkti kompanijos produkciją dar kartą. Ehrhardtas tikėdamas, jog jo kompanija gyvuos dar ilgai jau nuo mažų dienų mokė savo sūnų Haroldą kepurės gaminimo paslapčių. Haroldas netgi pradėjo dirbti New Era įmonėje nuo žemiausios pozicijos. Ir išaušus vienai dienai jis tapo naujuoju New Era vadovu. Kaip ir jo tėvas, Haroldas buvo inovatorius ir gaminant kepures išrado nemažai dalykų, kurie pakeitė visą kepurių pramonę. Metams bėgant mada keitėsi ir New Era pradėjo gaminti kepures populiariausiam to meto sportui - beisbolui.

1934 metais prekybą pasiekė pirmosios profesionalaus beisbolo klubo Klyvlendo "Indians" kepurės. Tais laikais oficialių kontraktų su komandom dar nebuvo, tad kepurių gamintojai itin varžėsi. Tačiau Haroldas vadovavosi taisyklė: pirmiausia kokybė, o toliau seks ir kiekybė. Ir tai pasiteisino New Era kepurės greitai išpopuliarėjo ir daug vietinių, mėgėjų beisbolo komandų žaidėjų dėvėjo kepures, kurias jiems specialiai gamino New Era. Pristatomos ir reguliuojamų dydžio kepurės, kurio tapo tikra to amžiaus revoliucija. 1954 metais debiutuoja nauja fitted tipo legendinė kepurė New Era 59Fifty, kuri iki šiol yra kepurių lyderė pagal patogumą, stilingumą ir funkcionalumą. 1969 metais kompanija pradėjo tiekti kepures garsiajai kosminių tyrimų organizacijai NASA.

Vėliau, kai New Era turėjo sudariusi sutartis su beveik visais profesionalios beisbolo lygos MBL klubais, gerbėjai panoro gauti tokias pat kaip New Era 59Fifty kepures, kokias dėvėjo žaidėjai. Tai ypač padidino kompanijos pardavimus ir dar labiau išpopuliarino New Era. Galiausiai 1993 metais MBL ir New Era sudarė oficialią partnerystės sutartį ir visi klubai, jų žaidėjai, asistentai ir personalas dėvėjo New Era kepures.

1997 metais specialios New Era kepurės užsinorėjo garsus režisierius Spike Lee. Kompanija šį prašymą išpildo labai greitai, o Spike Lee jiems sukuria pirmą kompanijos reklamą, kuri pasirodė televizijos ekranuose. Po kelerių metų New Era smarkiai išaugo ir už JAV ribų - Japonija, Europa reikalauja New Era kepurių. Taip pat prasiplėtė ir New Era sportų partnerystė - dabar gaminamos NBA, NHL lygų komandų kepurės, atsiranda ir bendri projektai su garsiais dizaineriais, aprangų kūrėjais. Nors nuo įsikūrimo praėjo labai daug metų, New Era kompanijos tikslai vis dar tie patys - pateikti aukščiausios kokybės kepures. Laimingi New Era kepurių savininkai gali patvirtinti, kompaniją vykdo pažadą!


Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo