Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:
Flat Fitty Can't Stay Humble Snapback kepurė
Flat Fitty Can't Stay Humble Snapback kepurė thumbnailFlat Fitty Can't Stay Humble Snapback kepurė thumbnailFlat Fitty Can't Stay Humble Snapback kepurė thumbnailFlat Fitty Can't Stay Humble Snapback kepurė thumbnailFlat Fitty Can't Stay Humble Snapback kepurė thumbnailFlat Fitty Can't Stay Humble Snapback kepurė thumbnail

Flat Fitty Can't Stay Humble Snapback kepurė

  • Kaina: 20.00 28.00
  • Gamintojas: Flat Fitty
  • Prekė yra sandelyje
  • Aprašymas:
    Kodas: FF-81600
    Spalva: juoda/raudona/balta

Kiekis:
Pristatymas

* Užsakymus, gautus iki 15val., išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
* Užsakymus, gautus po 15val., išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį.

Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064577174)

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per http://www.sil.lt/application/images/Image/Papildomas2/ups-small.jpg (UPS) siuntų tarnybą per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Argentiną, Braziliją ir Čilę) - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites. Pristatymo kaina 6Eur.

Visas mūsų svetainėje siūlomas prekes taip pat galite įsigyti Laisvės al. 99, Kaune esančioje parduotuvėje, tačiau prieš atvykstant, norint išvengti nepatogumų, išsirinkus prekę rekomenduojame paskambinti numeriu +37064617268 ir pasiteirauti ar prekė šiuo metu yra parduotuvėje.


Apie gamintoją

Vienų gamintojų svarbiausias tikslas - kuo didesnis pelnas, tačiau pasaulyje vis dar egzistuoja įmonės, kurių didžiausias siekis - klientams pateikti aukščiausios kokybės gaminį. Būtent už tokius nuopelnus reikia pagirti prabangių kepurių gamintoją Flat Fitty. Jau daugiau nei 8 metus Flat Fitty pirkėjai gali džiaugtis išskirtinės kokybės ir dizaino kepurėmis.

Kompanijos istorija prasidėjo 2004 metais, kai jos būsimas įkūrėjas Tian Waters suprato, kad tuometinėje rinkoje yra daug itin panašių, pigiai ir blankiai atrodančių kepurių. Tais laikais kepurės buvo daugiau masinis dalykas nei mados ar stiliaus pareiškimas. Kol aprangos ir avalynės gamintojai pasiekdavo neregėtas dizaino aukštumas, kepurių kūrėjai šiuo požiūriu buvo palyginti skurdžioje padėtyje.

Tad Flat Fitty žinojo, ko norėjo rinka ir stengdavosi kurti gaminti kepures, kurios atitiktų brangių firminių drabužių ir vardinių batelių lygį. Flat Fitty mano, jog kepurė bet kokioje situacijoje, bet kuriuo metu turi atrodyti nepriekaištingai. Tą puikiai atspindi ir tai, jog kompanijos vadovai kruopščiai rinkosi samdomus darbuotojus ir kiekvienas iš jų turėjo mažiausiai septynių metų patirtį šioje industrijoje! Nors kepurės gaminamos tik iš rinktinių medžiagų, o už jų siuvimą atsakingas preciziškos mašinos iš Japonijos, kiekvienas užsakymas vis tiek yra kruopščiai apžiūrimas darbuotojų jau siuvimo metu.

Ir dabar, kai Flat Fitty kepures galima rasti daugiau nei 800 parduotuvių, kurios išsidėsčiusios 80 pasaulio šalių, galima teigti, jog kompanijai pavyko įgyvendinti savo tikslą. Flat Fitty išsiskiria ne tik aukščiausia kokybe, bet ir originaliu dizainu. Jie stengiasi visur ieškoti inovacijų, todėl gali pasigirti, jog pirmieji savo kepurėse pradėjo naudoti  3D grafinius piešinius. Spalvingi, pašėlę raštai, dėmesį traukiančios detalės pelnė pripažinimą tiek tarp paprastų žmonių, tiek tarp įžymybių: Raekwon, 50 Cent, Lil Wayne. Viena garsiausia pasaulio šokių grupė Jabbawockeez  netgi oficialiai tapo kompanijos ambasadoriumi, Flat Fitty sieja glaudžius santykius su hip-hop legenda didžėjumi DJ Who Kid.

Šiai dienai Flat Fitty jau gali didžiuotis, jog tarp daugybės kepurių gamintojų jie išskiriami kaip aukščiausios kokybės klasės ir stilingų kepurių kūrėjai. Nors šiuo metu kompanijos stengiasi susiveržti savo diržus mažindami gamybos išlaidas, Flat Fitty teigia, jog jie visada pasiryžę išleisti daugiau, jei nuo to pagerės kepurių kokybė ir išvaizda. Mes ir klientai tai ypač vertiname!


Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo