Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:
Jason Markk Standard avalynės valymo šepetys
Jason Markk Standard avalynės valymo šepetys thumbnailJason Markk Standard avalynės valymo šepetys thumbnailJason Markk Standard avalynės valymo šepetys thumbnailJason Markk Standard avalynės valymo šepetys thumbnailJason Markk Standard avalynės valymo šepetys thumbnailJason Markk Standard avalynės valymo šepetys thumbnail

Jason Markk Standard avalynės valymo šepetys

  • Kaina: 10.00
  • Gamintojas: Jason Markk
  • Prekė yra sandelyje
  • Aprašymas:
    Kodas: JM1647

    Tinkamas valyti: avalynės padą
    Made in USA

Kiekis:
Pristatymas

* Užsakymus, gautus iki 15val., išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
* Užsakymus, gautus po 15val., išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį.

Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064577174)

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per http://www.sil.lt/application/images/Image/Papildomas2/ups-small.jpg (UPS) siuntų tarnybą per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Argentiną, Braziliją ir Čilę) - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites. Pristatymo kaina 6Eur.

Visas mūsų svetainėje siūlomas prekes taip pat galite įsigyti Laisvės al. 99, Kaune esančioje parduotuvėje, tačiau prieš atvykstant, norint išvengti nepatogumų, išsirinkus prekę rekomenduojame paskambinti numeriu +37064617268 ir pasiteirauti ar prekė šiuo metu yra parduotuvėje.


Apie gamintoją

Jason Markk buvo paprastas avalynės gerbėjas, kaip daugelis iš mūsų: jis norėjo, kad jo bateliai išliktų kaip nauji ar bent jau dailūs kuo ilgiau. Tad vieną dieną jis pradėjo ieškoti valymo priemonių savo bateliams. Paieškos parduotuvėse, draugų patarimai ir daug pastangų parduotuvėse ir nieko. Jasonas nerado nė vienos specialiai tokiems bateliams kaip Nike ar Jordan (ar grubiau tariant "kedams") sukurtos valymo priemonės. Ir viskas tapo aišku - jis sukūrė premium batelių valymo gamintoją Jason Markk.

Būdamas batelių kolekcionierius Jasonas žinojo, ko trūko ir ko nori tokie pat avalynės fanai. Tačiau tai nebuvo lengva. Jasonas susitiko daug chemijos pramonės specialistų, bet  visi taip ir nesuprato, ko būtent norėjo Jasonas. Kol galiausiai po ilgų kalbų, vienas chemikas suprato Jasono idėją ir reikalavimus.

Ir jų buvo nemažai. Visų pirma, tai Jason Markk priemonės turi būti saugios. Saugumas - prioritetas numeris vienas. Todėl Jason Markk produktuose nėra jokių chemikalų, būdingų įvairiom valymo priemonėm. Specialiai išgautos formulės dėka, Jason Markk yra saugus visom spalvom ir visom medžiagom (oda, zomšas, nailonas) ir be galo efektyvus. Daug avalynės svetainių išbandę ir atlikę testus vienareikšmiškai pripažino - Jason Markk valymo priemonės geriausias rinkoje. Tą įrodo ne tik pardavimai ir klientų įvertinimai, bet ir tai, jog Jason Markk jau spėjo bendradarbiauti su tokiais garsiais brendais kaip Undefeated, Puma, Recon, Titan.

Kai kurie jau įkalbinėja netgi Jasoną kurti patiem avalynę, tačiau jis pripažįsta, jog tam reikėtų daug papildomo darbo ir pastangų. Tad šiuo metu visas dėmesys sutelktas ties valymo priemonėm, jų gerinimu ir naujų produktu kūrimu.


Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo