Prekių krepšelis (0)
Įveskite paieškos frazę
Paieškos rezultatai:
Akiniai Aksesuarai - 9five Lens Care Kit

9five Lens Care Kit

  • Kaina: 5.00
  • Gamintojas: 9five Eyewear
  • Prekė yra sandelyje
  • Aprašymas:
    Kodas: ACLENSCARE-KIT
    Spalva: juoda/balta

Kiekis:
Pristatymas

* Užsakymus, gautus iki 15val., išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
* Užsakymus, gautus po 15val., išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį.

Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064577174)

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per http://www.sil.lt/application/images/Image/Papildomas2/ups-small.jpg (UPS) siuntų tarnybą per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Argentiną, Braziliją ir Čilę) - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites. Pristatymo kaina 6Eur.

Visas mūsų svetainėje siūlomas prekes taip pat galite įsigyti Laisvės al. 99, Kaune esančioje parduotuvėje, tačiau prieš atvykstant, norint išvengti nepatogumų, išsirinkus prekę rekomenduojame paskambinti numeriu +37064617268 ir pasiteirauti ar prekė šiuo metu yra parduotuvėje.


Apie gamintoją

9five idėja, koncepcija kilo tais pačiais metais, kaip sako pavadinimas.  Jos įkūrėjas Mike Metcalf 1995 metais įsiliejo į riedlentininkų kultūrą, tapo vienu iš jos nariu. Būtent riedlentininkuotų grupuotė, visos jos subkultūros buvo aktyvios, energingos, siekiančios vis daugiau naujovių ir  atradimų. Visa tai ir paskatino Mike imtis kažko savito ir originalaus. Tiesa, 9five kaip akinių gamintoja pradėjo vystytis tik 2006 metais, kai Mike dar dirbo San Diego laikraštyje “Union Tribune”, o pirmieji gaminiai publiką pasiekė tik 2009 metais. 

Ir dabar, po kelių metų 9five jau plačiai žinoma akinių ir aprangos gamintoja, dėl kurios ne juokais turėtų sunerimti didieji akinių gamintojai Ray Ban, Oakley ar Super. Tiesa, kūrėjas sako, jog 9five su šiomis kompanijomis konkuruoja, visai nekonkuruodamos – 9five kuria visai kitokią liniją, kurios įkvėpimas važinėjimas riedlente ir muzika. Matęs, išgyvenęs tokioje aplinkoje supranta, jog mada ir važinėjimas riedlente jau kuris laikas yra du surišti dalykai. Dėl to 9five subūrė galingą skater‘ių komandą, kurią sudaro tokios ryškios asmenybės kaip Stevie WIlliams, Josh Kalis ir Karl Watson. 9five būtent ir norėjo, jog šie žmonės pasakotų kompanijos viziją. Žinoma, sėkmę lėmė ne tik garsūs žmonės, bet ir aukščiausios kokybės ir dizaino akiniai, kurie nesikandžioja kainomis ir yra prienami visiems. Skiriamas dėmesys ir smulkiom detalėm, kaip inovatyvus, bet ir jaukus akinių įpakavimas.

Per trumpą laiką prie 9five istorijos jau įrašyti ir keli bendradarbiavimai su tokiais brend‘ais kaip with Gold Wheels, Diamond Supply and Sapporo Beer. Ir tai tik pradžia, kiekvienas iš jų pristatytas sezonas tapdavo didžiausiu iki šiol. Šalininkų tarpe jau atsirado tokie  vardai kaip Kendrick Lamar,Wale, 2Chainz, Ab-Soul, James Harden. Netgi buvo sukurta speciali Oklahomos „Thunder“ žvaigždės Russelo Westrbruko ir Jordan Brand kolekcija.

Dėl ko žmonėms greitai ėmė patikti 9five akiniai, galima paaiškinti ir tuo, jog įkūrėjas, aiškios vizijos besilaikantis, Mike be kolekcijų kūrimo, taip pat pats atlieka reklaminius klipus, fotosesijas ar kitus su 9five populiarinimu susijusius darbus. 9five – tai stilingų akinių kompanija, kuri ne tik žino savo tapatybę, bet ją padeda atpažinti ir kitiems žmonėms.


Jordan Brand logoNike Sportswear logoadidas Originals logoReebok Classic logoK1X logoSupra logoRocawear logoMishka NYC logoRocksmith logoWutang Brand Ltd. logoDope Couture logoFully Laced logo9five logoFlud Watches logoSprayground logoOfficial Crown logoRastaclat logoGoodwood NYC logo